Ruszają z programem lojalnościowym - dopasowanym

Od 2 marca zacznie działać nowy program lojalnościowy znanej sieci. To wygodny sposób na duże oszczędności - zapowiada sieć. Będzie dostęp do specjalnych ofert, będą dodatkowe kupony, dopasowane do preferencji zakupowych każdego klienta!

Znana sieć informuje o szczegółach nowego programu lojalnościowego
Punkty uzyskane za zakupy będzie można przeznaczać na dodatkowe zniżki. Źródło: Adobe Stock
Reklama

Od 2 marca skorzystamy z Kaufland Card

Informacje na temat nowego rozwiązania dla klientów przekazał Kaufland. Nowy program lojalnościowym Kaufland Card oficjalnie zacznie działać dla klientów od 2 marca. Z rozwiązania będzie mogła korzystać każda osoba pełnoletnia, która albo pobierze aplikację Kaufland, albo odbierze specjalną kartę w markecie i zarejestruje ją w sklepie lub online na stronie internetowej. 

Jak informuje dyskonter, klient korzystający z karty plastikowej łatwo i szybko będzie mógł zarejestrować konto w aplikacji. Sieć bowiem nie uruchamia osobnej aplikacji dla Kaufland Card – program będzie dostępny w ramach już funkcjonującej aplikacji. Korzystanie przez aplikację będzie promowana dodatkowymi korzyściami. 

Oferty specjalne

W dniu startu programu Kaufland Card klienci uzyskają dostęp do specjalnych ofert i do systemu gromadzenia punktów za zakupy w przeliczeniu 1 zł = 1 punkt. Punkty będzie można przeznaczać na dodatkowe zniżki.

Dodatkowo klienci będą także otrzymywać dopasowane do swoich preferencji zakupowych dodatkowe kupony.

- Korzystając z Kaufland Card w wersji mobilnej, uczestnicy oprócz wygody posiadania aplikacji zawsze pod ręką, w łatwy i przyjemny sposób zaplanują kolejne zakupy dzięki dostępowi do aktualnych ofert i gazetki promocyjnej, możliwości tworzenia listy zakupów czy korzystania z szerokiego katalogu inspirujących przepisów. Po zakupach użytkownicy aplikacji otrzymają elektroniczne podsumowanie zakupów – zapewnia Kaufland w komunikacie prasowym. 

Payback tylko do końca kwietnia

Wsparcie działań marketingowych autorskim programem lojalnościowym wskazuje na to, że dyskonter kończy współpracę z dotychczas wykorzystywanym programem Payback. Punkty w tym programie lojalnościowym będzie można zbierać w sklepach Kauflandu jeszcze do końca kwietnia, informuje sieć. 

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama