Ruszają z programem lojalnościowym - dopasowanym

Od 2 marca zacznie działać nowy program lojalnościowy znanej sieci. To wygodny sposób na duże oszczędności - zapowiada sieć. Będzie dostęp do specjalnych ofert, będą dodatkowe kupony, dopasowane do preferencji zakupowych każdego klienta!

Znana sieć informuje o szczegółach nowego programu lojalnościowego
Punkty uzyskane za zakupy będzie można przeznaczać na dodatkowe zniżki. Źródło: Adobe Stock
Reklama
ding ad-box placeholder

Od 2 marca skorzystamy z Kaufland Card

Informacje na temat nowego rozwiązania dla klientów przekazał Kaufland. Nowy program lojalnościowym Kaufland Card oficjalnie zacznie działać dla klientów od 2 marca. Z rozwiązania będzie mogła korzystać każda osoba pełnoletnia, która albo pobierze aplikację Kaufland, albo odbierze specjalną kartę w markecie i zarejestruje ją w sklepie lub online na stronie internetowej. 

Jak informuje dyskonter, klient korzystający z karty plastikowej łatwo i szybko będzie mógł zarejestrować konto w aplikacji. Sieć bowiem nie uruchamia osobnej aplikacji dla Kaufland Card – program będzie dostępny w ramach już funkcjonującej aplikacji. Korzystanie przez aplikację będzie promowana dodatkowymi korzyściami. 

Oferty specjalne

W dniu startu programu Kaufland Card klienci uzyskają dostęp do specjalnych ofert i do systemu gromadzenia punktów za zakupy w przeliczeniu 1 zł = 1 punkt. Punkty będzie można przeznaczać na dodatkowe zniżki.

Dodatkowo klienci będą także otrzymywać dopasowane do swoich preferencji zakupowych dodatkowe kupony.

- Korzystając z Kaufland Card w wersji mobilnej, uczestnicy oprócz wygody posiadania aplikacji zawsze pod ręką, w łatwy i przyjemny sposób zaplanują kolejne zakupy dzięki dostępowi do aktualnych ofert i gazetki promocyjnej, możliwości tworzenia listy zakupów czy korzystania z szerokiego katalogu inspirujących przepisów. Po zakupach użytkownicy aplikacji otrzymają elektroniczne podsumowanie zakupów – zapewnia Kaufland w komunikacie prasowym. 

Payback tylko do końca kwietnia

Wsparcie działań marketingowych autorskim programem lojalnościowym wskazuje na to, że dyskonter kończy współpracę z dotychczas wykorzystywanym programem Payback. Punkty w tym programie lojalnościowym będzie można zbierać w sklepach Kauflandu jeszcze do końca kwietnia, informuje sieć. 

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.
ding ad-box placeholder