• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Sklepy w sylwestra otwarte będą długo! Lidl do 19!

31 grudnia sklepy będą otwarte krócej niż w normalny dzień tygodnia, ale zakupy w wielu miejscach i tak będzie można robić aż do wieczora.

Sklepy otwarte w sylwestra

Sylwester to dzień, w który większość firm pracuje bez zmian. Często jednak zdarza się, że skracane są godziny otwarcia, np. do 15. W tym roku branża handlowa postanowiła wydłużyć działanie niektórych sklepów do maximum. Przykładowo Lidl reklamuje, że zakupy można robić w sylwestra aż do 19.

Do której Biedronka otwarta w sylwestra?

Biedronka również chwali się i zachęca do zakupów 31 grudnia. Sklepy otwarte będą podobnie jak w przypadku Lidla również do 19. Dodatkowo aż do 30 grudnia godziny pracy wydłużone są do godziny 23 lub dłużej. Wiele sklepów inspiruje się popularnymi dyskontami i wprowadza podobne zasady. Tak samo długo otwarte będzie Dino.

Wiele innych sklepów czynne do 18

Na skrócony czas otwarcia sklepów zdecydowały się Auchan, Tesco, Aldi, Kaufland, Netto i Carrefour. Inne sieci mogą funkcjonować podobnie lub jeszcze krócej. Przykładowo Ikea dostępna będzie do 16.

Wracając z zakupów w godzinach wieczornych 31 grudnia, nie musimy się bać kontroli. Wspominana pierwotnie godzina policyjna, jednak nie będzie obowiązywać. Z powodu pandemii koronawirusa większość będzie spędzała ten wieczór w domach, dlatego też sklepy mogą być narażone na duże oblężenie, nawet w ostatni dzień roku.

Sprawdź promocje sylwestrowe w gazetkach!

Paulina Kopeć

Miłośniczka muzyki, podróży, dobrych filmów i książek. W wolnym czasie tworzy muzykę, reportaże radiowe i pisze. Kocha życie! Ma w planach kilka podróży autostopowych i nie tylko. Chce widzieć szczęście w każdej małej rzeczy, bo piękno jest tuż obok, każdego dnia. Piękno jest nawet w kawie i uśmiechu, a uśmiech może zmienić cały dzień, może nawet zmienić człowieka. Paulina, kolekcjonerka uśmiechów.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Tesco
  • Auchan
  • Dino
  • Biedronka
  • Lidl
  • Ding poleca
  • Sylwester
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Od czwartku w Lidlu! Lidl
25 - 27 lutego 2021
Gazetka Lidl
Podłogi i drzwi w Castoramie!Castorama
10 - 28 lutego 2021
Gazetka Castorama
Agata gwarantuje rabaty do 30%Agata
12 - 27 lutego 2021
Gazetka Agata
To nigdy nie było takie proste - Leroy MerlinLeroy Merlin
10 lutego - 2 marca 2021
Gazetka Leroy Merlin
Kolekcja Wiosna-Lato w DekoriaDekoria
12 lutego - 31 sierpnia 2021
Gazetka Dekoria
Zakupowe fantazje w IntermarcheIntermarche Super
23 lutego - 1 marca 2021
Gazetka Intermarche Super
Rossman pomaga kobietomRossmann
16 - 28 lut 2021
Gazetka Rossmann
Radość z dojrzałości Rossmann SkarbRossmann
1 sty - 31 mar 2021
Gazetka Rossmann
Rossmann - przygotuj się do świąt!Rossmann
1 - 15 mar 2021
Gazetka Rossmann
Agata gwarantuje rabaty do 30%Agata
12 - 27 lut 2021
Gazetka Agata
To nigdy nie było takie proste - Leroy MerlinLeroy Merlin
10 lut - 2 mar 2021
Gazetka Leroy Merlin
Podłogi i drzwi w Castoramie!Castorama
10 - 28 lut 2021
Gazetka Castorama

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge