• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Sklepy RTV Euro AGD są otwarte w niektórych galeriach handlowych!

Sieć RTV Euro AGD zdecydowała się otworzyć kilka swoich sklepów w niektórych galeriach handlowych. W ten sposób nie zastosowała się do obowiązujących obostrzeń wprowadzonych przez rząd do 31 stycznia.

W jakich galeriach handlowych RTV Euro AGD otworzyło sklepy?

Rzeczpospolita poinformowała dzisiaj, że RTV Euro AGD zlekceważyło obowiązujące ograniczenia dotyczące handlu, jakie obowiązują do 31 stycznia i otworzyła kilka swoich sklepów w galeriach handlowych. Placówki popularnej sieci na pewno funkcjonują w Nowym Sączu, Tarnowie, Lublinie i Koszalinie. Co ciekawe, zakaz mógł też zostać złamany w innych miastach.Przedstawiciele RTV Euro AGD w krótkiej rozmowie z Rzeczpospolitą nie chcieli komentować tej sprawy. 

Dlaczego RTV Euro AGD zdecydowało się na taki krok i naraziło się na poważne kary finansowe? Wydaje się, że sieć chce się w ten sposób sprzeciwić kolejnym obostrzeniom, które w znaczący sposób doprowadziły do dużych spadków dochodów. Otwarcie przynajmniej kilku placówek w galeriach pozwoli przynajmniej w małym stopniu odrobić poniesione straty.

Czy galerie handlowe zostaną otwarte 1 lutego?

Wszystko wskazuje na to, że tak się stanie jednak rząd nadal nie poinformował o ostatecznej decyzji względem zniesienia ograniczeń względem galerii handlowych od 1 lutego. Konkretne informacje w tej sprawie z pewnością zostaną ogłoszone w przyszłym tygodniu na specjalnej konferencji zorganizowanej przez rządzących.

Trzeba również podkreślić, że dla wielu handlowców kolejne przedłużenie zakazu handlu w galeriach, może pozbawić ich ostatnich środków i zmusić do zamknięcia swoich biznesów. Jeżeli jednak od 1 lutego sklepy zostaną otwarte, wtedy branża będzie mogła stopniowo się odbudowywać.

Sprawdź też gazetki promocyjne od popularnych sklepów!


 

Kamil Dębski

Pisał artykuły zarówno dla małych serwisów tematycznych, jak i dużych portali informacyjnych. Cały czas rozwija swoje umiejętności w tworzeniu tekstów i nie boi się wyzwań. Jego największą pasją jest muzyka! Słucha różnych gatunków, lubi odkrywać nowe nagrania, jak i brzmienia z przełomu lat 80. i 90. Ponadto kolekcjonuje winyle. W lato jeździ na festiwale muzyczne. Na co dzień jest osobą energiczną i towarzyską.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Zakaz handlu
  • Sklepy
  • Koronawirus
  • Galerie handlowe
  • Rtv euro agd
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Od poniedziałku w LidluLidl
1 - 3 marca 2021
Gazetka Lidl
Kolekcja Wiosna-Lato w DekoriaDekoria
12 lutego - 31 sierpnia 2021
Gazetka Dekoria
30 Urodziny Black Red WhiteBlack Red White
25 lutego - 12 marca 2021
Gazetka Black Red White
To nigdy nie było takie proste - Leroy MerlinLeroy Merlin
10 lutego - 2 marca 2021
Gazetka Leroy Merlin
Czas na porządki z TescoTesco Centra Handlowe
25 lutego - 3 marca 2021
Gazetka Tesco Centra Handlowe
Kurtki na wiosnę w LidlLidl
1 - 6 marca 2021
Gazetka Lidl
Rossmann - przygotuj się do świąt!Rossmann
1 - 15 mar 2021
Gazetka Rossmann
Radość z dojrzałości Rossmann SkarbRossmann
1 sty - 31 mar 2021
Gazetka Rossmann
To nigdy nie było takie proste - Leroy MerlinLeroy Merlin
10 lut - 2 mar 2021
Gazetka Leroy Merlin
Pepco - poznaj jakość, pokochaj cenę!Pepco
25 lut - 3 mar 2021
Gazetka Pepco
Czas na Hiszpanię w Biedronce! Biedronka
25 lut - 3 mar 2021
Gazetka Biedronka
Jysk - świetna oferta rabatowaJysk
17 lut - 2 mar 2021
Gazetka Jysk

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge