Sklepy meblowe zamknięte? Ta nagła zmiana zaskoczyła wszystkich!

Od soboty obowiązują nowe obostrzenia dotyczące galerii handlowych. Zamknięto większość sklepów. Właściciele sieci meblowych zostali poszkodowani.

Reklama

Czy sklepy meblowe są otwarte?

W związku z nowymi obostrzeniami, które wprowadzone zostały w życie w sobotę, działalność galerii handlowych została ograniczona. Każda galeria handlowa może mieć otwarte tylko kilka rodzajów punktów handlowych i usług. Obostrzenie nie miało dotyczyć sklepów remontowo – budowalnych. Podczas gdy właściciele sklepów meblowych jak Ikea, czy Agata Meble byli przekonani, że ich placówki pozostaną otwarte, rząd zakazał ich działalności. Na ten moment wszystkie sklepy meblowe dostępne w galeriach handlowych pozostają w zamknięciu.

O tym, czy każdy sklep meblowy pozostanie jednak otwarty, dowiemy się już niedługo. Szykują się zmiany, które być może złagodzą obecny zakaz. Na nowym obostrzeniu cierpią m.in. takie sklepy jak Ikea, Abra Meble, Agata Meble, czy Jysk.

Sklep meblowy a obostrzenia

Sklepy meblowe zostały zamknięte, gdyż nie uznano mebli za artykuły niezbędne do życia. Z powodu koronawirusa, coraz więcej branż musi zmagać się z nowymi wyzwaniami. Pandemia do dla niektórych dobry czas na remont czy urządzanie mieszkania. Praca i nauka zdalna wymaga dostosowania swojej przestrzeni do nowych potrzeb. Czasami dokupić trzeba dodatkowe meble dziecięce np. burko czy wygodne krzesło. Pocieszeniem może być fakt, że kupić można meble online. Wiele sklepów oferuje taką usługę nawet z dowozem lub z odbiorem w paczkomacie.

Meble online sklep:

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama