Sinsay - w sklepach sieci będą większe rozmiarówki ubrań!

Prośby klientek Sinsay dotyczące wprowadzenia większej rozmiarówki ubrań wreszcie zostaną spełnione. Przedstawiciele sieci podjęli już ostateczną decyzję w tej sprawie, co spotkało się z bardzo entuzjastycznym przyjęciem. To jednak nie koniec niespodzianek od tej popularnej sieciówki odzieżowej. Dowiedz się więcej.

Sinsay
Sinsay na prośbę klientek zmienił rozmiarówkę ubrań.
Reklama
ding ad-box placeholder

Sinsay zmienił rozmiarówkę ubrań! Będą większe

Decyzja o zmianie rozmwiarówki ubrań dla kobiet przez Sinsay była dla wielu klientek bardzo ważna, sieciówka odzieżowa dostawała od dawna mnóstwo próśb w tej sprawie. Mimo iż mogła je zignorować, to tak nie zrobiła i postanowiła dostosować się do tych potrzeb. Musimy przyznać, że nieczęsto w branży odzieżowej dochodzi do tego typu inicjatyw, za co Sinsay z pewnością zostanie doceniony.

Jak zmieni się rozmiarówka w sklepach Sinsay? Dowiedzieliśmy się, że rozmiary od XS do M będą teraz o 2 cm szersze, natomiast ubrania w rozmiarach L i XL mają zostać poszerzone od 4 do nawet 6 cm. Odzież XL powiększy się natomiast o 8 cm.

To nie koniec niespodzianek od Sinsay! 

Polska sieciówka odzieżowa cały czas chce się rozwijać, dlatego z miesiąca na miesiąc powstają jej nowe sklepy w różnych miejscach naszego kraju. W niedalekiej przyszłości mają zacząć działać kolejne placówki Sinsay. Serwis dlahandlu.pl przedstawił pełną listę lokalizacji, pojawiło się na niej naprawdę sporo adresów. Sprawdź, czy w twojej okolicy powstanie niedługo salon Sinsay.

Sinsay - otwarcia nowych sklepów w 2023 roku:

 • Iława Era Park: 23.03.2023 r.
 • Koniecpol Retail Park: 23.03.2023 r.
 • Kłodzko Retail Park: 29.03.2023 r.
 • Gniezno Konstruktor: 30.03.2023 r.
 • Łubina Fun Shop: 30.03.2023 r.
 • Świdnik M Park: 30.03.2023 r.
 • Krotoszyn Retail Park: 31.03.2023 r.
 • Sochaczew Multishop: 31.03.2023 r.
 • Strzegom Retail Park: 03.04.2023 r.
 • Inowrocław Retail Park: 15.04.2023 r.
 • Zator Retail Park: 18.04.2023 r.
 • Biłgoraj Galeria Biłgorajska: 26.04.2023 r.
 • Bełchatów Bawełnianka: 26.04.2023 r.

Sprawdź też nową gazetką promocyjną Sinsay!

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.