Sinsay otworzył swoje salony we Włoszech i w Grecji

Rosnące zainteresowanie ofertą online sieci odzieżowej Sinsay we Włoszech i w Grecji było jednym z czynników, który wskazał właściwy kierunek dalszej ekspansji marki.

Marka Sinsay powalczy o klienta na Południu Europy
Oferta Sinsay bardzo się spodobała klientom z Południowej Europy. Źródło: Adobe Stock
Reklama
ding ad-box placeholder

Słuszny kierunek rozwoju

W komunikacie spółki LPP właściciela sieci odzieżowej, podano, że otwarte zostały sklepy marki Sinsay we Włoszech, w miejscowości Marcon i w Grecji, w Heraklionie. Spółka jednocześnie zapowiedziała rozwój ekspansji w kierunku południowym Europy. Na ten rok LPP zapowiada również otwarcie stacjonarnych salonów Sinsay m.in. w Atenach, Mediolanie oraz w Salonikach

Nowe sklepy - przyciągają wzrok

Nowe sklepy Sinsay wyróżniają się awangardową stylizacją i różnobarwnymi akcentami wystroju wnętrza. Pierwszy, włoski salon stacjonarny Sinsay w mieście Marcon, w prowincji Wenecja ma powierzchnię 1,4 tys. mkw. Sklep stacjonarny sieci, w greckim Heraklionie to lokal o powierzchni ponad 1 tys. mkw., w którym również zadbano o efektowne i miłe dla oka zaaranżowanie całej ekspozycji. Oferta odzieży i akcesoriów została uzupełniona różnorodnymi elementami wyposażenia wnętrz, kosmetykami, zabawkami oraz akcesoriami dla zwierząt. 

- Duże zainteresowanie naszą ofertą online we Włoszech przekonało nas do uruchomienia sprzedaży stacjonarnej Sinsay w tym kraju. Debiut w tym miejscu jest nieprzypadkowy. Rynek włoski traktujemy jako przyszłościowy również dla innych brandów. Takim obszarem jest też Grecja. Jesteśmy przekonani, że dostępność oferty zarówno w kanale e-commerce, jak i w sprzedaży tradycyjnej przyczyni się do wzmocnienia naszej pozycji na Bałkanach, które już od kilku lat pozostają dla nas jednym z najważniejszych regionów – powiedział, cytowany w komunikacie, Przemysław Lutkiewicz, wiceprezes LPP.
- Ewolucja marki zarówno poprzez rozbudowę sieci sprzedaży, jak i dopasowanie asortymentu do aktualnych oczekiwań, jest wynikiem rozwoju i dojrzewania brandu wraz z jego klientami – dodał Przemysław Lutkiewicz.

Marka Sinsay - to już 10 lat!

Marka Sinsay zadebiutowała na polskim rynku w 2013 r., otwierając pierwsze salony w kilku największych miastach w Polsce. W tym samym roku Sinsay podjął wyzwanie ekspansji zagranicznej i uruchomił sklepy stacjonarne w Czechach i na Litwie. Marka ma swoje sklepy na 19 rynkach offline i 17 online. LPP zarządza markami modowymi Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay. Spółka jest notowana na GPW w Warszawie od 2001 r.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.
ding ad-box placeholder