• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Serwis rowerowy w Carrefour? Naprawisz rower za darmo!

Sieć Carrefour wpadła na nowy pomysł. Zrobisz zakupy, a sieć wyremontuje Twój rower.

Serwis wzamian za zakupy

Zbliża się „Odjechana Sobota”. To nazwa akcji, jaką zorganizował Carrefour dla swoich klientów. Jeżeli Twój rower wymaga naprawy, możesz załapać się na darmowy serwis. Uwaga… Tylko jutro, czyli w sobotę 18 czerwca, między godziną 11 a 19. Żeby skorzystać, trzeba pokazać paragon za zrobione tego dnia zakupy. Usługi, jakie brane są pod uwagę to regulacja hamulców i przerzutek, czyszczenie i smarowanie łańcucha, dokręcenie nakrętek, piast, sterów i korbowodu czy regulacja ciśnienia w kołach.

Sprawdź co możesz kupić w Carrefour:

Gdzie dostępne będą usługi?

Akcja Carrefoura dotyczy galerii handlowych Carrefour w Gdańsku, Szczecinie, Chorzowie, Zgorzelcu, Białymstoku, Grudziądzu, Rybniku i Jastrzębiu-Zdroju. Przed wejściem do strefy trzeba będzie pokazać paragon i zdezynfekować ręce. Zostanie ona specjalnie ogrodzona. Na miejscu obowiązywał będzie specjalny regulamin.

serwis rowerowy w Carrefour

Jakie jeszcze atrakcje w Carrefour?

Akcja została zorganizowana, aby zachęcić klientów do aktywnego trybu życia. Celem jest promowanie sportu i dbania o zdrowie. Na miejscu sieć przygotowała również konkursy i aktywności sportowe.

Sprawdź akcesoria do rowerów w Lidlu!

Paulina Kopeć

Miłośniczka muzyki, podróży, dobrych filmów i książek. W wolnym czasie tworzy muzykę, reportaże radiowe i pisze. Kocha życie! Ma w planach kilka podróży autostopowych i nie tylko. Chce widzieć szczęście w każdej małej rzeczy, bo piękno jest tuż obok, każdego dnia. Piękno jest nawet w kawie i uśmiechu, a uśmiech może zmienić cały dzień, może nawet zmienić człowieka. Paulina, kolekcjonerka uśmiechów.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Artykuły na lato
  • Lidl
  • Carrefour
  • Rower
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Kaufland - oferta handlowaKaufland
30 lipca - 5 sierpnia 2020
Gazetka Kaufland
Podłogi i nie tylko w Leroy Merlin! Leroy Merlin
16 lipca - 5 sierpnia 2020
Gazetka Leroy Merlin
Świeżo tanio i z optymizmem w Intermarche!Intermarche Super
28 lipca - 3 sierpnia 2020
Gazetka Intermarche Super
Od poniedziałku w LidluLidl
3 - 5 sierpnia 2020
Gazetka Lidl
Od środy w PolomarkeciePOLOmarket
29 lipca - 4 sierpnia 2020
Gazetka POLOmarket
Drzwi i podłogi w CastoramieCastorama
29 lipca - 23 sierpnia 2020
Gazetka Castorama
Skarb RossmannRossmann
20 lip - 31 sie 2020
Gazetka Rossmann
Odkryj więcej w sklepach Rossmann! Rossmann
1 - 15 sie 2020
Gazetka Rossmann
Stylowe lato Black Red WhiteBlack Red White
2 lip - 4 sie 2020
Gazetka Black Red White
Katalog LidlLidl
3 - 8 sie 2020
Gazetka Lidl
Biedronka - okazje tygodniaBiedronka
27 lip - 8 sie 2020
Gazetka Biedronka
Podłogi i nie tylko w Leroy Merlin! Leroy Merlin
16 lip - 5 sie 2020
Gazetka Leroy Merlin

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge