• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Sephora będzie akceptować kryptowaluty w swoich sklepach

Jedna z najbardziej znanych sieci sklepów z kosmetykami - Sephora zamierza wprowadzić obsługę kryptowalut, jako środka płatniczego w swoich lokalach. Program zostanie przetestowany we Francji i jeśli wszystko pójdzie po myśli właścicieli marki, usługa zostanie wprowadzona także i w innych krajach. 

Jedna z najbardziej znanych sieci sklepów z kosmetykami - Sephora zamierza wprowadzić obsługę kryptowalut, jako środka płatniczego w swoich lokalach. Program zostanie przetestowany we Francji i jeśli wszystko pójdzie po myśli właścicieli marki, usługa zostanie wprowadzona także i w innych krajach. 

Informację tę możemy znaleźć w raporcie opublikowanych przez The Local. Sieć perfumerii to jedna z kilku francuskich sieci, które zarejestrowały się na platformie płatniczej Easy2Play i aplikacji EasyWallet od firmy Global POS, których start planowany jest na pierwszy kwartał 2020 roku.

Na razie system POS akceptuje wyłącznie Bitcoina, ale planowane jest wprowadzenie obsługi kolejnych walut w niedalekiej przyszłości. 

Sephora nie jet jedyną siecią, która zdecydowała się na wprowadzenie takiej formy płatności. Wsparcie dla Bitcoina zapowiada także sportowy gigant, jakim jest Decathlon. Szacuje się, że na początku przyszłego roku płacenie za pomocą Bitcoinów będzie możliwe w ponad 25 tysiącach punktów sprzedaży należących do 30 francuskich detalistów. 

Wszystkie płatności za pomocą Bitcoinów mają być automatycznie przeliczane na euro w momencie sprzedaży. Nie wiadomo jeszcze, jakie będą kursy, ale konwersje pieniężne mają być wykonywane przez dwóch partnerów firmy Global POS - Deskoin i Savitar. 

Inne znane firmy, ktore zdecydowały się dołączyć do inicjatywy to Intersport, Boulanger, World House, Cultura i Norauto

Karolina Prominska

Miłośniczka pięknych miejsc i rzeczy. Od zawsze szuka najlepszych promocji. Pasjonatka zakupów i kosmetyków. Po godzinach uwielbia podróżować.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Bitcoin
  • Kryptowaluty
  • Kosmetyki
  • Sephora
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Świąteczne miasteczko w Leroy MerlinLeroy Merlin
20 listopada - 24 grudnia 2020
Gazetka Leroy Merlin
Od poniedziałku w LidluLidl
30 listopada - 2 grudnia 2020
Gazetka Lidl
Katalog świątecznych Promocji PlusPlus
13 listopada - 24 grudnia 2020
Gazetka Plus
Prezenty dla pasjonatów domu w Castoramie Castorama
2 - 27 grudnia 2020
Gazetka Castorama
Prezenty, które inspirują w Media MarktMedia Markt
20 listopada - 10 grudnia 2020
Gazetka Media Markt
Najlepsze produkty na święta w KauflandKaufland
26 listopada - 2 grudnia 2020
Gazetka Kaufland
Inspiracje prezentowe w RossmannRossmann
16 - 31 gru 2020
Gazetka Rossmann
Urocze dekoracje na święta w RossmannRossmann
1 - 15 gru 2020
Gazetka Rossmann
Świąteczne miasteczko w Leroy MerlinLeroy Merlin
20 lis - 24 gru 2020
Gazetka Leroy Merlin
Katalog zabawki - sklep onlineLidl
23 paź - 24 gru 2020
Gazetka Lidl
W świątecznym nastroju w Kaufland!Kaufland
5 lis - 5 gru 2020
Gazetka Kaufland
Ciekawe propozycje na jesień w Kiku!KIK
12 paź - 23 gru 2020
Gazetka KIK

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge