• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Sephora będzie akceptować kryptowaluty w swoich sklepach

Jedna z najbardziej znanych sieci sklepów z kosmetykami - Sephora zamierza wprowadzić obsługę kryptowalut, jako środka płatniczego w swoich lokalach. Program zostanie przetestowany we Francji i jeśli wszystko pójdzie po myśli właścicieli marki, usługa zostanie wprowadzona także i w innych krajach. 

Jedna z najbardziej znanych sieci sklepów z kosmetykami - Sephora zamierza wprowadzić obsługę kryptowalut, jako środka płatniczego w swoich lokalach. Program zostanie przetestowany we Francji i jeśli wszystko pójdzie po myśli właścicieli marki, usługa zostanie wprowadzona także i w innych krajach. 

Informację tę możemy znaleźć w raporcie opublikowanych przez The Local. Sieć perfumerii to jedna z kilku francuskich sieci, które zarejestrowały się na platformie płatniczej Easy2Play i aplikacji EasyWallet od firmy Global POS, których start planowany jest na pierwszy kwartał 2020 roku.

Na razie system POS akceptuje wyłącznie Bitcoina, ale planowane jest wprowadzenie obsługi kolejnych walut w niedalekiej przyszłości. 

Sephora nie jet jedyną siecią, która zdecydowała się na wprowadzenie takiej formy płatności. Wsparcie dla Bitcoina zapowiada także sportowy gigant, jakim jest Decathlon. Szacuje się, że na początku przyszłego roku płacenie za pomocą Bitcoinów będzie możliwe w ponad 25 tysiącach punktów sprzedaży należących do 30 francuskich detalistów. 

Wszystkie płatności za pomocą Bitcoinów mają być automatycznie przeliczane na euro w momencie sprzedaży. Nie wiadomo jeszcze, jakie będą kursy, ale konwersje pieniężne mają być wykonywane przez dwóch partnerów firmy Global POS - Deskoin i Savitar. 

Inne znane firmy, ktore zdecydowały się dołączyć do inicjatywy to Intersport, Boulanger, World House, Cultura i Norauto

Karolina Prominska

Miłośniczka pięknych miejsc i rzeczy. Od zawsze szuka najlepszych promocji. Pasjonatka zakupów i kosmetyków. Po godzinach uwielbia podróżować.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Bitcoin
  • Kryptowaluty
  • Kosmetyki
  • Sephora
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Leroy Merlin - najlepsza oferta na rynkuLeroy Merlin
6 - 26 sierpnia 2020
Gazetka Leroy Merlin
Od poniedziałku  w LidluLidl
10 - 12 sierpnia 2020
Gazetka Lidl
Black Red White  wita szkołe! Black Red White
6 sierpnia - 8 września 2020
Gazetka Black Red White
Polo Market - oferta od środy do wtorkuPOLOmarket
5 - 11 sierpnia 2020
Gazetka POLOmarket
Drzwi i podłogi w CastoramieCastorama
29 lipca - 23 sierpnia 2020
Gazetka Castorama
Hity w cenie w Intermarche! Intermarche Super
4 - 10 sierpnia 2020
Gazetka Intermarche Super
Skarb RossmannRossmann
20 lip - 31 sie 2020
Gazetka Rossmann
Odkryj więcej w sklepach Rossmann! Rossmann
1 - 15 sie 2020
Gazetka Rossmann
Lidl - katalogLidl
6 lip - 31 sie 2020
Gazetka Lidl
Drzwi i podłogi w CastoramieCastorama
29 lip - 23 sie 2020
Gazetka Castorama
Pepco Spragnione Słońca! Pepco
23 cze - 31 sie 2020
Gazetka Pepco
Szkoła w BiedronceBiedronka
3 - 22 sie 2020
Gazetka Biedronka

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge