• Logo
 • Gazetki
 • Produkty
 • Sklepy
 • Blog
 • Dni handlu
Reklama

Rząd wprowadza zmiany w obostrzeniach. Jakie będą nowe restrykcje?

Przed chwilą zakończyła się konferencja prasowa ministra zdrowia Adama Niedzielskiego, który poinformował o zmianach, jakie muszą nastąpić w kwestii obostrzeń. To konieczny krok ze względu na znaczący wzrost zakażeń w ostatnich dniach i w konsekwencji rozwojem trzeciej fali pandemii. Przeczytaj, jakie zostały wprowadzone restrykcje.

Zbliża się trzecia fala pandemii. Rządzący zdecydowali się zmienić obowiązujące obostrzenia

Przypominamy, że 12 lutego zostały otwarte instytucje kultury tj. kina, teatry, filharmonie czy opery. Ponadto rządzący odmrozili branżę hotelarską i wydali zgodę na funkcjonowanie niektórych obiektów sportowych. Wszystkie z wymienionych miejsc mogły wrócić do działania tylko pod warunkiem przestrzegania określonych zasad zgodnych z reżimem sanitarnym. Zamknięte pozostały restauracje i bary, siłownie i kluby fitness.

Adam Niedzielski, poinformował podczas dzisiejszej konferencji, że ze względu na wzrost zakażeń w ostatnich dniach muszą zostać wprowadzone pewne zmiany w obowiązujących obostrzeniach. Minister zdrowia podkreślił, że jest to konieczne do tego, aby nie dopuścić do szybkiego rozwoju trzeciej fali pandemii koronawirusa.

Jakie są nowe restrykcje?

Rządzący zdecydowali, że obowiązujące obostrzenia zostaną utrzymane w całej Polsce poza województwem warmińsko-mazurskim, gdzie w ostatnich dniach w znaczącym stopniu przybyło osób zakażonych. Od soboty 27 lutego w tym regionie nie będą funkcjonowały hotele, galerie handlowe, muzea, kina, baseny czy niektóre obiekty sportowe (m.in. korty tenisowe). Oprócz tego uczniowie z klas 1-3 muszą wrócić do nauki w trybie zdalnym.

Trzeba również wiedzieć, że od najbliższej soboty zacznie obowiązywać zakaz używania szalików, kominów, chust czy przyłbic do zasłaniania ust i nosa. Będziemy mogli korzystać tylko z maseczek ochronnych, w przeciwnym wypadku trzeba będzie się liczyć z różnymi konsekwencjami (np. wyproszeniem z galerii handlowej).

W tym miejscu chcemy też zachęcić do zapoznania się z najnowszymi gazetkami promocyjnymi!

Kamil Dębski

Pisał artykuły zarówno dla małych serwisów tematycznych, jak i dużych portali informacyjnych. Cały czas rozwija swoje umiejętności w tworzeniu tekstów i nie boi się wyzwań. Jego największą pasją jest muzyka! Słucha różnych gatunków, lubi odkrywać nowe nagrania, jak i brzmienia z przełomu lat 80. i 90. Ponadto kolekcjonuje winyle. W lato jeździ na festiwale muzyczne. Na co dzień jest osobą energiczną i towarzyską.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

 • Nowe obostrzenia
 • Obostrzenia
 • Covid-19
 • Covid
 • Koronawirus
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Od poniedziałku w LidluLidl
19 - 21 kwietnia 2021
Gazetka Lidl
Wiosenne okazje w TatuumTatuum
1 - 30 kwietnia 2021
Gazetka Tatuum
Kaufland - tanio grilluj na bogatoKaufland
15 - 21 kwietnia 2021
Gazetka Kaufland
Otwarci na Wasze potrzeby - Leroy MelinLeroy Merlin
14 kwietnia - 6 maja 2021
Gazetka Leroy Merlin
Najlepsza oferta na rynku - Leroy Merlin Leroy Merlin
3 marca - 8 maja 2021
Gazetka Leroy Merlin
Relaks w ogrodzie z CastoramąCastorama
19 kwietnia - 3 maja 2021
Gazetka Castorama
Rossmann pomaga kobietom!     Rossmann
16 - 30 kwi 2021
Gazetka Rossmann
Cenomenalne zakupy - oferta dotyczy wybranych sklepów E.Leclerc E.Leclerc
13 - 25 kwi 2021
Gazetka E.Leclerc
Katalog 2021 IKEAIKEA
1 sty - 31 gru 2021
Gazetka IKEA
Najlepsza oferta na rynku - Leroy Merlin Leroy Merlin
3 mar - 8 maj 2021
Gazetka Leroy Merlin
Katalog sklepu online LidlLidl
5 - 30 kwi 2021
Gazetka Lidl
Od czwartku z BiedronceBiedronka
15 - 21 kwi 2021
Gazetka Biedronka
Reklama

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
LogoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.