Ruch w gdańskim centrum handlowym Zaspa. Swój sklep otworzyła tam znana firma modowa!

Sinsay jest kolejną, polską marką modową, która wybrała Galerię Zaspa. Dla nowego najemcy przeznaczono niemal 600 mkw. powierzchni.

W Galerii Zaspa otworzył się sklep znanej, polskiej marki modowej
Sinsay wybrał dla siebie dogodne miejsce na pierwszym piętrze gdańskiego centrum handlowego. Źródło: Adobe Stock
Reklama
ding ad-box placeholder

W Galerii Zaspa na 1-szym piętrze

Sklep Sinsay wybrał dla siebie dogodne miejsce na pierwszym piętrze gdańskiego centrum handlowego. Placówka Sinsay jest położona pomiędzy sklepami KIK i Euro RTV AGD. 

Sinsay jest firmą specjalizującą się w modzie ulicznej. W ofercie ma wyróżniające się linie produktów dla nastolatków, młodych kobiet, mężczyzn, a także ubrania ciążowe oraz produkty i akcesoria dla dzieci. Propozycje produktowe marki są uzupełnione elementami wyposażenia wnętrz oraz kosmetykami do makijażu i pielęgnacji.

Sinsay - szerokie spektrum działań 

Marka Sinsay powstała w 2013 r. i przez niespełna dekadę podbiła niemal całą Europę, czytamy w informacji prasowej sieci. Sinsay jako marka należąca do LPP realizuje cele zrównoważonego rozwoju i wprowadza na rynek coraz więcej produktów z linii Eco Aware, tworzonych z myślą o środowisku.

W ramach Fundacji LPP udziela też pomocy osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz aktywizuje zawodowo młodzież zagrożoną wykluczeniem społecznym. Obecnie w 18 krajach działa ponad 740 sklepów, z czego w Polsce 281 sklepów stacjonarnych i sklep internetowy. Zarówno w sklepach, jak i w centrali sieci zatrudnionych jest 11 tys. osób.

- Galeria Zaspa jest miejscem pierwszego wyboru dla lokalnej społeczności Zaspy, chcemy zatem by oferta naszego centrum handlowego odpowiadała na ich potrzeby i cały czas rozwijała się oferując klientom sklepy z różnorodnym asortymentem. Cieszymy się, że Sinsay, niezwykle popularna marka odzieżowa, dołączyła do grona naszych najemców uzupełniając tym samym ofertę modową galerii – mówi Joanna Szar, marketing manager w Galerii Zaspa.

Centrum handlowe Zaspa z tradycjami

Galeria Zaspa jest "nowym wizerunkiem" zlokalizowanego przy Al. Rzeczpospolitej 33 pierwszego trójmiejskiego centrum handlowego – ETC. Jest to najstarsze centrum handlowe w Trójmieście. Na dwóch piętrach Galerii Zaspa znajdują się m.in. supermarket Intermarche, drogeria Rossmann, sklep Euro RTV AGD, Pepco oraz siłownia Calypso.

Ofertę Galerii Zaspa uzupełniają Cukiernia Sowa, Piekarnia Szydłowski i Dominos Pizza oraz liczne punkty usługowe tj. kantor, kwiaciarnia, salon fotograficzny, apteka, pralnia.

Dzięki modernizacji klienci galerii mogą komfortowo robić codzienne zakupy, a odpowiedni dobór markowych sklepów i punktów usługowych umożliwia załatwienie wszystkich spraw w jednym miejscu. Do dyspozycji klientów jest 185 naziemnych miejsc postojowych na wygodnym parkingu oraz stojaki rowerowe.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.
ding ad-box placeholder