RTV Euro AGD otwiera pierwszy outlet w Polsce!

Outlety, to coś, co uwielbiacie? Jeżeli zakupy w miejscach, w których dobre, markowe produkty można kupić taniej, są dla was normą, to nowe otwarcie RTV Euro AGD na pewno was zainteresuje. Placówka różni się od wszystkich dotychczasowych.

źródło: https://europacentralna.eu/
źródło: https://europacentralna.eu/
Reklama

Outlet RTV Euro AGD – kiedy startuje?

Wielkie otwarcie pierwszego outletu RTV Euro AGD w Polsce nastąpi już jutro - 15 lipca o godzinie 9:00. Na zakupy najłatwiej dotrą ci mieszkający blisko Factory Annopol w Warszawie. Jak to zazwyczaj bywa w przypadku sklepów tego typu, nie miejscu wyprzedawane są końcówki kolekcji lub rzeczy, które nie cieszyły się zbyt dużym zainteresowaniem w trakcie tradycyjnej sprzedaży. Pojawi się wszystko, co zalega w magazynach i nie zostało wykupione w zaplanowanym czasie. Takie działania to wynik bardzo dobrej inicjatywy, zamiast wyrzucać zalegający sprzęt czy odzież można trafić z nimi do kogoś, kogo przerosły pierwotne ceny lub zwyczajnie nie chciał tyle wydawać.

W nowym koncepcie RTV Euro AGD znajdziemy laptopy i telefony przecenione nawet o połowę. Wygląda to, na bardzo dobrą ofertę. To świetny spospób zaoszczędzenia dla uczniów i studentów przygotowujących się do nowego roku szkolnego, a także pracodawców chcących zadbać o dodatkowe wyposażenie w swojej firmie. W niższych cenach dostępne będą m.in. tak kultowe marki, jak: Philips, Samsung, Manta, LG, Sharp i Sony.

Jak duże zniżki szykuje RTV Euro AGD?

Dla zainteresowanych sprzętem elektronicznym postanowiliśmy przyjrzeć się ofercie, którą przygotował outlet RTV Euro AGD. Na miejscu znajdziemy monitor Philips 193V5LSB2 w cenie 99 zł zamiast 399 zł, Smartfon HUWAEI P30 w cenie 999 zł zamiast 1999zł, czy laptop Kiano z dyskiem 32 GB i pamięciom 2 GB w cenie 299 zł zamiast 899 zł. Podane kwoty obowiązują od 15 do 17 lipca.

Bardzo ważną informacją jest to, że RTV EURO AGD zdecydowało się sprzedawać każdemu klientowi, jedynie po jednej sztuce danego produktu. Wynika to z limitowanego dostępu to większości z nich. Przedstawiciele gwarantują codziennie nowe dostawy, tak więc co rusz znaleźć można będzie coś zupełnie innego. Na miejscu poza towarem czeka na nas doradztwo technologiczne i praktyczne usługi. W ramach potrzeby odpowiedni konsultanci pomogą w instalacji oprogramowania, konfiguracji telefonu czy założeniu zabezpieczeń na sprzęty. Pamiętajcie, wszystko to w Factory Annopol!

RTV Euro AGD online też chwali się outletem

Fani zakupów przez internet mogą znaleźć też ciekawe promocje na stronie www.euro.com.pl. Okazuje się, że sieć nawet tam chwali się elektroniką w outletowych cenach. Pod hasłem: „Najniższe okazje, najlepsze ceny” kryją się sprawne towary z pełnym wyposażeniem z możliwością gwarancji i zwrotu do 14 dni. Dostępne produkty znajdują się w stanie dobrym lub bardzo dobrym, a wśród nich znajdziemy praktycznie wszystko, począwszy od telefonów i zegarków, skończywszy na grach, aparatach fotograficznych, telewizorach czy małych i dużych AGD.

Co teraz warto kupić?

Lato i wakacje w pełni, więc prawdopodobnie interesują cię takie produkty jak wiatrak stojący, cyrkulator powietrza, wentylator lub klimatyzator. Wszystko znajdziecie teraz nie tylko w popularnych sklepach związanych z elektroniką, ale też w spożywczych dyskontach. Wyprzedaż panuje m.in. w Intermarche i Biedronce. Już za kilka dni ze zniżkami do –80% startuje również Lidl. Przeglądając nasze blogi i gazetki na Ding.pl, zawsze będziesz na bieżąco z gorącymi hitami. Poniżej przedstawiamy kilka z nich.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama