• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Rossmann chce zebrać ponad 5 mln złotych na pomoc kobietom!

Rossmann organizuje akcję dzięki, której będzie można pomóc kobietom w trudnej sytuacji. Celem jest zebranie dużej liczny pieniędzy, które pozwolą zadbać o rozwój i wesprzeć na nowej drodze życia. Co zrobić, by pomóc?
źródło: Rossmann
źródło: Rossmann

Rossmann pomaga kobietom

Rossmann to niemiecka sieć, która od lat cieszy się na polskim rynku dużą popularnością. Konsumenci uwielbiają drogerię za szeroki wybór asortymentu i niskie ceny. Sieć wielokrotnie organizuje pomoc potrzebującym lub dołącza się do ważnych akcji. Przykładowo w święta było można kupować pluszowe misie, dzięki którym zbierano pieniądze na chore dzieci. Tym razem akcja dotyczy pomocy kobietom. W grupie osób, które potrzebują wsparcia, znajdują się nastolatki, samotne matki, kobiety dotknięte przemocą, dziewczyny z domu dziecka wkraczające na samodzielną drogę życia. Każda z nich będzie mogła poczuć się lepiej dzięki wsparciu nas wszystkich.

Co zrobić, by pomóc?

Aby dołączyć się do akcji, należy zbierać pomocowe punkty w Rossmannie. Wystarczy posiadać kartę klubu Rossmann, którą w łatwy sposób można zainstalować na swoim telefonie. Nie musimy mieć zainstalowanej aplikacji cały czas. Gdy już się zarejestrujemy, wystarczy posiadać na telefonie zdjęcie karty i już. Przy każdych zakupach, nawet tych drobnych, wystarczy zeskanować kartę, by nabić punkty. To ile punktów zostało uzbierane, można na bieżąco sprawdzać w zakładce „Profil” w aplikacji. Punkty zbierać można aż do końca roku.

Co z punktami?

Rossmann wszystkie punkty wymieni za pieniądze. Będzie to realna pomoc dla kobiet w postaci finansowej lub produktów z Rossmanna. Obdarowane zostaną wszystkie placówki dla kobiet, które potrzebują pomocy. Podsumowanie odbędzie się na koniec roku. W ubiegłym zebrano około 5 mln, w tym roku sieć zamierza zebrać jeszcze więcej. O akcji przeczytać można na rossmann.pl

Sprawdź gazetki na Dingu!

Paulina Kopeć

Miłośniczka muzyki, podróży, dobrych filmów i książek. W wolnym czasie tworzy muzykę, reportaże radiowe i pisze. Kocha życie! Ma w planach kilka podróży autostopowych i nie tylko. Chce widzieć szczęście w każdej małej rzeczy, bo piękno jest tuż obok, każdego dnia. Piękno jest nawet w kawie i uśmiechu, a uśmiech może zmienić cały dzień, może nawet zmienić człowieka. Paulina, kolekcjonerka uśmiechów.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Intermarche
  • Lidl
  • Ding poleca
  • Kosmetyki
  • Rossmann
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Od poniedziałku w LidluLidl
1 - 3 marca 2021
Gazetka Lidl
Kolekcja Wiosna-Lato w DekoriaDekoria
12 lutego - 31 sierpnia 2021
Gazetka Dekoria
30 Urodziny Black Red WhiteBlack Red White
25 lutego - 12 marca 2021
Gazetka Black Red White
To nigdy nie było takie proste - Leroy MerlinLeroy Merlin
10 lutego - 2 marca 2021
Gazetka Leroy Merlin
Czas na porządki z TescoTesco Centra Handlowe
25 lutego - 3 marca 2021
Gazetka Tesco Centra Handlowe
Kurtki na wiosnę w LidlLidl
1 - 6 marca 2021
Gazetka Lidl
Rossmann - przygotuj się do świąt!Rossmann
1 - 15 mar 2021
Gazetka Rossmann
Radość z dojrzałości Rossmann SkarbRossmann
1 sty - 31 mar 2021
Gazetka Rossmann
To nigdy nie było takie proste - Leroy MerlinLeroy Merlin
10 lut - 2 mar 2021
Gazetka Leroy Merlin
Pepco - poznaj jakość, pokochaj cenę!Pepco
25 lut - 3 mar 2021
Gazetka Pepco
Czas na Hiszpanię w Biedronce! Biedronka
25 lut - 3 mar 2021
Gazetka Biedronka
Jysk - świetna oferta rabatowaJysk
17 lut - 2 mar 2021
Gazetka Jysk

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge