Robot kuchenny Xiaomi MiJia to nowość na rynku. Czym się wyróżnia?

Robot kuchenny Xiaomi MiJia można już kupić na rynku europejskim. Wszystko wskazuje na to, że będzie stanowił silną konkurencję dla Thermomixa, który może pochwalić się niezwykle silną pozycją i zaufaniem klientów. Czym wyróżnia się urządzenie Xiaomi MiJia? Ile kosztuje? Zapoznaj się z naszym artykułem i dowiedz się najważniejszych szczegółów o tym sprzęcie.

Thermomix
Thermomix ma poważnego konkurenta. Fot. Adobe Stock.
Reklama

Robot kuchenny MiJia Xiaomi pojawił się w Europie. Ile kosztuje?

Jak informuje serwis dlahandlu.pl, robot kuchenny MiJia Xiaomi można już kupić w Niemczech. Z biegiem czasu z pewnością to urządzenie pojawi się również w kolejnych europejskich krajach. Czy firma Vorwerk oferująca Thermomixa ma się czego obawiać? Trudno na ten moment coś przewidywać. Na pewno sprzęt od Xiaomi wyróżnia się dużą jakością, ale czy spotka się z dużym zainteresowaniem konsumentów, o tym przekonamy się wkrótce.

Czy robot kuchenny MiJia Xiaomi jest tańszy od Thermomixa? Tak, ale nie ma między nimi aż tak dużej różnicy. Urządzenie od Xiaomi kosztuje 1200 euro, natomiast najnowszy model Thermomixa TM6 sprzedawany jest za 1399 euro.

Robot kuchenny MiJia Xiaomi - co trzeba wiedzieć o tym urządzeniu?

Robot kuchenny MiJia Xiaomi to wysoko funkcjonalne urządzenie, zaprojektowane tak, aby znacznie ułatwić gotowanie. Zawiera wiele funkcji tj. mieszanie, siekanie, blendowanie, a nawet gotowanie na parze i smażenie. Jest to robot wielofunkcyjny, który może zastąpić wiele innych sprzętów w kuchni.

MiJia Xiaomi jest wyposażony w inteligentną technologię. Można ją połączyć z aplikacją na smartfonie, co pozwala na zdalne sterowanie i programowanie zadań. Co ciekawe, niektóre modele mogą również uczyć się nowych przepisów i dostosowywać się do preferencji smakowych użytkowników.

Konstrukcja robota kuchennego MiJia Xiaomi jest przemyślana i funkcjonalna. Oferuje kompaktowy rozmiar, który pasuje do większości kuchni, a jednocześnie zapewnia wystarczającą pojemność do gotowania dla kilku osób.

Czym jeszcze wyróżnia się robot kuchenny MiJia Xiaomi? Serwis dlahandlu.pl wskazał też kilka jego najważniejszych cech:

  • jest to urządzenie o mocy 1700 W,
  • może wykonać 35 rożnych funkcji,
  • waży 10 kg,
  • potrafi osiągnąć 120000 obrotów na minutę,
  • w jego skład wchodzą: 3 talerze oraz jeden 15-litrowy garnek,
  • daje możliwość gotowania trzech różnych potraw w tym samym czasie,
  • posiada 8-calowy ekran,
  • ma też technologię nagrzewania indukcyjnego 3D.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Artykuły

Blog

Reklama