• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Ranking pięciu najlepszych termometrów bezdotykowych

Termometr bezdotykowy to urządzenie praktyczne i szczególnie przydatne w rodzinach z małymi dziećmi.

Ranking pięciu najlepszych termometrów bezdotykowych

Termometr bezdotykowy to urządzenie praktyczne i szczególnie przydatne w rodzinach z małymi dziećmi. Wygodę oraz szybkość mierzenia temperatury docenią jednak także dorośli. To higieniczna, a przy tym bezbłędna alternatywa dla termometrów elektronicznych, które w celu przeprowadzenia pomiaru wymagają kontaktu z ciałem. Przedstawiamy ranking pięciu najlepszych termometrów bezdotykowych.

Medivon TB-04

termometr bezdotykowy

Doskonały i wyjątkowo prosty w obsłudze termometr bezdotykowy w szczególnie atrakcyjnej cenie – w niektórych sklepach możesz go znaleźć w cenie poniżej 100 zł. Termometr jest wyposażony w czytelny wyświetlacz LCD pokazujący nie tylko wynik pomiaru temperatury, ale także wybrany tryb pracy, stan naładowania baterii czy aktualną godzinę. Gwarantuje bezbłędny, szybki i precyzyjny pomiar.

Braun BNT400

termometr bezdotykowy

Niezwykle dokładny i wygodny w użyciu termometr z innowacyjną technologią Age Precision, która umożliwia ocenę temperatury u osób w różnym wieku. Model umożliwia pomiar bezdotykowy i dotykowy. Wyposażony jest w we wrażliwy czujnik oraz układ optyczny precyzyjnie wykonujący pomiar w mniej niż dwie sekundy. Opcją zasługującą na wyróżnienie jest system wskazujący prawidłową pozycję termometru poprzez podświetlenie odpowiedniego punktu na czole osoby badanej.

Geratherm Noncontact

termometr bezdotykowy

Tani, szybki i dokładny termometr wyposażony w kolorowy wyświetlacz wskazujący temperaturę. Wynik jest dodatkowo określony przy użyciu odpowiednich barw, dzięki czemu szybko możesz rozpoznać sytuację. Jest w stanie zmierzyć nie tylko temperaturę ciała, ale również obiektów znajdujących się w otoczeniu, np. kubka z herbatą czy wanienki z wodą do kąpieli. Geratherm wyróżnia się dodatkowo szerokim zakresem pomiaru, można dzięki niemu określić temperaturę od 0 do aż 100°C.

TrueLife Care Q7

termometr bezdotykowy

Niezwykle szybki i wyjątkowo skuteczny termometr do mierzenia temperatury ciała. Prawidłowy wynik podaje w czasie poniżej sekundy. Jest wyposażony w wygodny, czytelny ekran z dodatkowym podświetleniem. Model ponadto zapamiętuje ostatnie wyniki oraz liczy na ich podstawie średnią temperaturę. To jedna z lepszych propozycji termometrów służących do szybkiego i bezpiecznego pomiaru.

HiTech Medical Oro-T70 Perfect

termometr bezdotykowy

Specjalistyczny termometr wykorzystujący najnowocześniejszą technologię podczerwieni. Szybko i precyzyjnie można nim zmierzyć temperaturę ciała, określonej powierzchni (np. wody w wannie), a także otoczenia. Jest wyposażony w duży, czytelny wyświetlacz LCD, zapisuje w pamięci 32 pomiary. Zakupione urządzenie objęte jest gwarancją wynoszącą 24 miesiące lub zapewniającą 70 tys. pomiarów.

Marcin Ofertowicz

Marcin to pasjonat promocji i nowinek zakupowych. Ekspert w dziedzinie najnowszych technologii stosowanych w e-sklepach oraz tradycyjnych sieciach handlowych. Zawsze trzyma rękę na pulsie i nie zaskoczy go żaden news. Od niedawna współpracuje z portalami gazetkowymi Ding.pl, Promocyjni.pl, Promoceny.pl oraz Okazjum.pl.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Termometr
  • Termometr bezdotykowy
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Kupuj mądrze w Carrefour!Carrefour
7 - 18 lipca 2020
Gazetka Carrefour
Kupuj online w Castorama!Castorama
24 czerwca - 26 lipca 2020
Gazetka Castorama
Promocje z optymizmem w Intermarche!Intermarche Super
7 - 13 lipca 2020
Gazetka Intermarche Super
Stylowe lato Black Red WhiteBlack Red White
2 lipca - 4 sierpnia 2020
Gazetka Black Red White
Najlepsza oferta na rynku w Leroy Merlin!Leroy Merlin
2 czerwca - 30 września 2020
Gazetka Leroy Merlin
Najlepsza oferta dla domu w Leroy Merlin!Leroy Merlin
25 czerwca - 15 lipca 2020
Gazetka Leroy Merlin
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Rossmann przyjazny naturzeRossmann
1 - 15 lip 2020
Gazetka Rossmann
Wygodne lato w Biedronce! Biedronka
29 cze - 11 lip 2020
Gazetka Biedronka
Najlepsza oferta dla domu w Leroy Merlin!Leroy Merlin
25 cze - 15 lip 2020
Gazetka Leroy Merlin
Lato niskich cen w Pepco!Pepco
26 cze - 9 lip 2020
Gazetka Pepco
Katalog LidlLidl
6 - 11 lip 2020
Gazetka Lidl
Lidl - katalogLidl
6 - 31 lip 2020
Gazetka Lidl

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge