Przez cały miesiąc potrwają promocje na mięso w Lidlu! Hitowa oferta!

Lidl niedawno poinformował swoich klientów, że przez cały miesiąc będą mogli kupować wybrane owoce i warzywa w promocyjnych cenach. Chcemy was powiadomić, że sieć wprowadziła również rabaty na mięso, które przez inflację cały czas drożeje. Dowiedz się, jakie konkretnie produkty zostały objęte zniżkami!

Lidl.
Promocje na mięso w Lidlu potrwają przez cały miesiąc. Fot. Adobe Stock.
Reklama

Mięso w niskich cenach przez cały miesiąc w Lidlu!

Lidl w ostatnich tygodniach jest chwalony przez konsumentów, ponieważ przygotowuje oferty promocyjne, które pomagają nieco odciążyć domowe budżety i kupić podstawowe artykuły spożywcze w niskich cenach. Niedawno na łamach naszego bloga informowaliśmy o tym, że we wszystkich dyskontach sieci dostępne są rabaty na wybrane owoce i warzywa. W przypadku niektórych produktów można zaoszczędzić nawet kilka złotych.

Trzeba też wiedzieć, że dalej jest kontynuowana oferta promocyjna z mięsem. Do końca października będzie można kupić różne produkty z tej kategorii znacznie taniej. Czy akcja zniżkowa zostanie przedłużona o kolejny miesiąc? Na ten moment nie wiemy, czy tak się stanie jednak podejrzewamy, że ze względu na rosnącą inflację Lidl zdecyduje się na taki krok. Na konkretne informacje w tej sprawie trzeba jednak jeszcze trochę poczekać.

Czytaj także: O ile podniosły się ceny za podstawowe produkty przez rok? Drastyczne podwyżki

Lidl. Jakie zniżki na mięso są dostępne w dyskontach sieci?

W nowej ofercie promocyjnej sieci Lidl zostały przedstawione wszystkie promocje, jakimi zostały objęte konkretne produkty z kategorii Mięso. W każdym przypadku rabat jest naprawdę duży, co pozwoli zaoszczędzić trochę pieniędzy. Poniżej wskazaliśmy wszystkie zniżki, zachęcamy też do sprawdzenia poniższej gazetki, w której nie brakuje innych równie ciekawych okazji cenowych.

Lidl - promocje na mięso przez cały październik:

  • filet z piersi kurczaka, porcja rodzinna 1 kg: 19,99 zł (wcześniej 23,90 zł),
  • ćwiartka z kurczaka 1 kg: 7,99 zł (wcześniej 10,99 zł),
  • łopatka wieprzowa 1 kg: 12,99 zł (wcześniej 17,99 zł),
  • żeberka wieprzowe, paski 1 kg: 17,49 zł (wcześniej 23,99 zł).

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

    Artykuły

    Blog

    Reklama