• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Przekąski na ciepło w Żabce!

Żabka testuje nowe rozwiązania szybkich przekąsek na ciepło z dedykacją dla dla osób w ciągłym biegu i nie tylko!
zdj. wiadomoscihandlowe.pl
zdj. wiadomoscihandlowe.pl

Żabka dba o każdego klienta! 

"Weź ciepłe i w drogę" to nowy koncept sprzedażowy sklepu Żabka, który przyjął za zadanie stworzenia ciepłego posiłku specjalnie dla osób znajdujących się w ciągłym biegu. Na regale grzewczym umieszczonym tuż przy wejściu, znajduje się kilka słonych przekąsek typu crossaint z szynką czy mini pizza. Są to posiłki, które szybko wyeliminują pojawiającego się w brzuchu "głoda" i dodadzą energii na resztę dnia. Na ten moment, żabka udostepniła pomysł tylko w dwóch swoich sklepach w Warszawie. Jeśli testy wyjdą pozytywnie, ciepłe i szybkie posiłki znajdą się również w kolejnych placówkach. 

Sklep Żabka
fot. wiadomoscihandlowe.pl

- Żabka odpowiada na potrzeby klientów, którzy są w biegu i często mają kilka minut na zjedzenie ciepłej przekąski w ciągu dnia. Testowane przez nas urządzenie umożliwia klientom zakup przekąski na ciepło, do zjedzenia niemal od razu. Obecnie sprawdzamy to rozwiązanie w dwóch sklepach; analizujemy także, jaki asortyment będzie atrakcyjny dla klientów - informuje biuro prasowe sklepu Żabka. 

Akcja "Weź ciepło i w drogę" ma na celu ulokowanie się w miejscach strikte tranzytowych, czyli w metrze lub w przejściach podziemnych. Czyli tam, gdzie przemieszcza się najwięcej ludzi i praktycznie 3/4 biegnie z miejsca na miejsce. 

Testy mają za zadanie sprecyzować jak "Weź ciepło i w drogę" wpłynie na sprzedaż asortymentu znajdującego się w sieci Żabka Cafe. Sieć ma na celu również zaoferować potencjalnemu klientowi zaoszczędzenie czasu na samodzielnym przygotowywaniu dania bądź kupionym w barze, gdzie jak wiadomo, czas oczekiwania na przygotowanie jest o wiele, wiele dłuższy. Żabka chce również sprawdzić, jak koncept wpłynie na sprzedawalność innych przekąsek, oferowanych na zimno. 

Gazetka Żabka

 

Mateusz Sachniewicz

Ur. 1988 roku. Absolwent Istytutu Kultury Polskiej UW. Pasjonat branży retail. Pisuje dla Ding.pl, Okazjum.pl, Promocyjni.pl oraz Promoceny.pl

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Żabka convenience
  • Dania ciepłe
  • Ciepły posiłek
  • Przekąska
  • Weź ciepło i w drogę
  • Żabka
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Leroy Merlin - najlepsza oferta na rynkuLeroy Merlin
6 - 26 sierpnia 2020
Gazetka Leroy Merlin
Hity w cenie w Intermarche! Intermarche Super
4 - 10 sierpnia 2020
Gazetka Intermarche Super
Black Red White  wita szkołe! Black Red White
6 sierpnia - 8 września 2020
Gazetka Black Red White
Polo Market - oferta od środy do wtorkuPOLOmarket
5 - 11 sierpnia 2020
Gazetka POLOmarket
Drzwi i podłogi w CastoramieCastorama
29 lipca - 23 sierpnia 2020
Gazetka Castorama
Najlepsza oferta na rynku w Leroy Merlin!Leroy Merlin
2 czerwca - 30 września 2020
Gazetka Leroy Merlin
Skarb RossmannRossmann
20 lip - 31 sie 2020
Gazetka Rossmann
Odkryj więcej w sklepach Rossmann! Rossmann
1 - 15 sie 2020
Gazetka Rossmann
Lidl - katalogLidl
6 lip - 31 sie 2020
Gazetka Lidl
Drzwi i podłogi w CastoramieCastorama
29 lip - 23 sie 2020
Gazetka Castorama
Pepco Spragnione Słońca! Pepco
23 cze - 31 sie 2020
Gazetka Pepco
Katalog sklepu online LidlLidl
8 cze - 31 sie 2020
Gazetka Lidl

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge