• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Promod wycofuje się z polskiego rynku

Promod, jedna z najbardziej znanych marek z odzieżą dla kobiet, podjęła decyzję o zamknięciu swoich wszystkich sklepów w galeriach handlowych na terenie naszego kraju.

Ostatnie sklepy Promod zamkną się w 2021 r.

Część sklepów Promod została zlikwidowana w listopadzie, kolejne znikną do końca tego miesiąca, natomiast ostatnie zamkną się na początku 2021 r. Obecnie trwa wyprzedaż całego towaru tej marki, większość ubrań z najnowszej kolekcji dla kobiet została przeceniona nawet o 70%.

Dlaczego właściciele Promod podjęli tak drastyczny krok? Serwis businessinsider.com.pl skontaktował się z pracownikiem Promod i uzyskał króką informację, że likwidacja sklepów Promod była decyzją biznesową. Można się jednak domyślać, że głównym powodem były skutki czasowych zamknięć centrów handlowych w związku z wprowadzeniem obostrzeń mających przeciwdziałać rozwojowi pandemii koronawirusa. Przez to Promod i wiele innych sklepów zanotowało ogromne straty finansowe. 

Promod nie jest pierwszą marką, która przez pandemię koronawirusa musiała zrezygnować z prowadzenia sklepów w naszym kraju. W tym roku z polskiego rynku wycofały się już m.in. Salamander, Camaieu, Marks&Spencer, Cubus czy Aldo. Niestety, wszystko wskazuje na to, że w najbliższych miesiącach dołączą do nich kolejne znane marki.

Sprawdź aktualne promocje związane z modą!

Gazetka H&M:

Gazetka Lidl:

Kamil Dębski

Pisał artykuły zarówno dla małych serwisów tematycznych, jak i dużych portali informacyjnych. Cały czas rozwija swoje umiejętności w tworzeniu tekstów i nie boi się wyzwań. Jego największą pasją jest muzyka! Słucha różnych gatunków, lubi odkrywać nowe nagrania, jak i brzmienia z przełomu lat 80. i 90. Ponadto kolekcjonuje winyle. W lato jeździ na festiwale muzyczne. Na co dzień jest osobą energiczną i towarzyską.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Koronawirus
  • Centra handlowe
  • Promod
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Od poniedziałku w LidluLidl
22 - 24 lutego 2021
Gazetka Lidl
Podłogi i drzwi w Castoramie!Castorama
10 - 28 lutego 2021
Gazetka Castorama
Agata gwarantuje rabaty do 30%Agata
12 - 27 lutego 2021
Gazetka Agata
To nigdy nie było takie proste - Leroy MerlinLeroy Merlin
10 lutego - 2 marca 2021
Gazetka Leroy Merlin
Zakupowe fantazje w IntermarcheIntermarche Super
23 lutego - 1 marca 2021
Gazetka Intermarche Super
Wspieraj odporność z TescoTesco Centra Handlowe
18 - 24 lutego 2021
Gazetka Tesco Centra Handlowe
Rossman pomaga kobietomRossmann
16 - 28 lut 2021
Gazetka Rossmann
Radość z dojrzałości Rossmann SkarbRossmann
1 sty - 31 mar 2021
Gazetka Rossmann
Rossmann - przygotuj się do świąt!Rossmann
1 - 15 mar 2021
Gazetka Rossmann
Pepco - więcej za mniejPepco
4 - 24 lut 2021
Gazetka Pepco
Agata gwarantuje rabaty do 30%Agata
12 - 27 lut 2021
Gazetka Agata
To nigdy nie było takie proste - Leroy MerlinLeroy Merlin
10 lut - 2 mar 2021
Gazetka Leroy Merlin

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge