Promocje w Carrefour - Super Tygodnie z wyjątkowymi ofertami na każdy dzień!

Carrefour promując działania antyinflacyjne rozpoczął nową kampanię "Super Tydzień". Dzięki niej klienci każdego dnia, od poniedziałku do czwartku, będą mogli skorzystać z wysokich, kilkudziesięcioprocentowych rabatów na wszystkie produkty w ramach promowanej kategorii.

Ruszają Super Tygodnie w Carrefour - codziennie kilkudziesięcioprocentowe rabaty
Carrefour zaprasza na Super Tygodnie. Atrakcyjne zniżki obejmują wiele kategorii produktów. Źródło: Adobe Stock
Reklama

Rabaty? Oczywiście rabaty w Super Tygodniu

Super Tydzień jest nową akcją promocyjną Carrefoura, która obejmuje różne kategorie artykułów spożywczych i przemysłowych. Jak podała sieć handlowa, w ramach najbliższego Super Tygodnia klienci mogą skorzystać w czwartek 22 czerwca z 20 proc. rabatu na wszystkie telewizory.

To nie koniec atrakcyjnych ofert, ponieważ kolejny tydzień przyniesie nowe, atrakcyjne promocje. W najbliższy poniedziałek, 26 czerwca klienci otrzymają 20 proc. rabatu na wszystkie produkty do filtrowania wody, a we wtorek 27 czerwca, we wszystkich hipermarketach Carrefour obowiązywać będzie rabat 20 proc. na wybrane telefony i smartfony

Środa, 28 czerwca "zaowocuje" 30 proc. rabatem na wszystkie pomidory, zaś we czwartek, 29 czerwca klienci będą mogli cieszyć się minus 30 proc. rabatem na wszystkie lody familijne o pojemności od 400 ml do 1,5 litra. Więcej szczegółów na temat akcji można znaleźć w aplikacji "Mój Carrefour" oraz na stronie internetowej sieci.

- Carrefour wyróżnia się na tle innych sieci sklepów bogatą i różnorodną ofertą produktów, atrakcyjnymi cenami oraz komfortowymi warunkami zakupów. W naszych sklepach klienci znajdą jeden z najszerszych asortymentów na rynku w każdej kategorii. Bez względu na to, czy szukają oni kawy, produktów ekologicznych czy zabawek dla dziecka, w Carrefour mają do wyboru przynajmniej kilka, jeśli nie kilkanaście alternatyw. Co więcej, oferujemy już ponad 4000 produktów pod marką własną Carrefour, których popularność w ciągu roku znacząco wzrosła - mówi Marta Baran, Customer Relationship Management Director w Carrefour Polska.

Akcja Antyinflacja trwa

Carrefour oferuje swoim klientom programy mające na celu niwelowanie skutków rosnących. Jednym z nich jest długoterminowa inicjatywa oszczędnościowa o nazwie Akcja Antyinflacja. Składa się ona z kilku stałych filarów, które obejmują wsparcie różnych grup klientów, a także z dodatkowych dedykowanych akcji rabatowych.

Wśród stałych filarów znajduje się między innymi weekendowa zniżka -10 proc. na całe zakupy z aplikacją "Mój Carrefour", Super Oferty dostępne w cotygodniowych katalogach handlowych, najtańsze w swoich kategoriach produkty z linii Simpl, stałe zniżki dla seniorów oraz atrakcyjnie wycenione produkty marki własnej Carrefour.

Dodatkowe atrakcje rabatowe

Jak podała sieć handlowa, w ramach dodatkowych akcji, klienci, którzy w czerwcu, od poniedziałku do czwartku, dokonają zakupów za minimum 100 zł z aplikacją "Mój Carrefour", otrzymają e-bon o wartości 10 zł do wykorzystania podczas kolejnej wizyty.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Artykuły

Blog

Reklama