• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Produkty bez VAT w Lidlu od jutra!

Które produkty Lidla kupisz w niższych cenach? Jest tego naprawdę dużo!

Od 1 lipca zmienia się stawka podatku VAT. Stawka podatku została obniżona o 3%, a w niektórych przypadkach możemy zauważyć spadek z 23 do 5%. Zakupy w Lidlu będą mogły teraz jeszcze przyjemniejsze, więcej produktów kupisz, wydając mniej niż zwykle. Obniżką objęte zostanie ponad 1000 produktów.

Jakie produkty objęte są rabatem?

Zniżka z powodu vatu dotyczy owoców, warzyw, niektórych produktów mleczarskich, artykuły do higieny, asortyment dla dzieci i wiele innych, Jak tow ygląda w praktyce? Przykładowo za chleb Żytni Bio do tej pory płaciło się 6,19 zł, od jutra będzie można go kupić za 5,07 zł. Pieluszki Lupilu 6 XL kosztowały będą 18,90 zamiast 19.49, a mleko modyfikowane HiPP Combitotik 2,3 lub 4 to cena 38,88 zł zamiast 39,99 zł. Na stronie Lidla znaleźć możesz wiele produktów objętych promocjom. Sprawdzisz, co kupisz taniej i o ile. Ceny te mają pozostać zmienione już na stałe.

Podobne produkty znajdziesz w Intermarche:


Produkty promowane są nie tylko w gazetce Lidl, ale też w specjalnej, kreatywnej kampanii, której bohaterem jest Janosik.

Dzięki zmianie VAT sprzedawcy mogą zachować dla siebie dyski, gdy pozostałe ceny produktów w dotychczasowych cenach. Drugim rozwiązaniem jest doliczenie do ceny niższy VAT, dzięki czemu zakupy będą tańsze. Tak jest w tym przypadku.

ding

Paulina Kopeć

Miłośniczka muzyki, podróży, dobrych filmów i książek. W wolnym czasie tworzy muzykę, reportaże radiowe i pisze. Kocha życie! Ma w planach kilka podróży autostopowych i nie tylko. Chce widzieć szczęście w każdej małej rzeczy, bo piękno jest tuż obok, każdego dnia. Piękno jest nawet w kawie i uśmiechu, a uśmiech może zmienić cały dzień, może nawet zmienić człowieka. Paulina, kolekcjonerka uśmiechów.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Mleko
  • Pieczywo
  • Intermarche
  • Lidl
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Od poniedziałku w LidluLidl
13 - 15 lipca 2020
Gazetka Lidl
Lato niskich cen w Tesco!Tesco Centra Handlowe
9 - 15 lipca 2020
Gazetka Tesco Centra Handlowe
Najlepsza oferta dla domu w Leroy Merlin!Leroy Merlin
25 czerwca - 15 lipca 2020
Gazetka Leroy Merlin
Kaufland - oferta handlowaKaufland
9 - 15 lipca 2020
Gazetka Kaufland
Od środy do wtorku w PolomarkeciePOLOmarket
8 - 14 lipca 2020
Gazetka POLOmarket
Moda na lato w Carrefour!Carrefour
14 - 26 lipca 2020
Gazetka Carrefour
Rossmann przyjazny naturzeRossmann
1 - 15 lip 2020
Gazetka Rossmann
Stylowe lato Black Red WhiteBlack Red White
2 lip - 4 sie 2020
Gazetka Black Red White
Najlepsza oferta dla domu w Leroy Merlin!Leroy Merlin
25 cze - 15 lip 2020
Gazetka Leroy Merlin
Kaufland - oferta handlowaKaufland
9 - 15 lip 2020
Gazetka Kaufland
Lidl - katalogLidl
6 - 31 lip 2020
Gazetka Lidl
Kupuj online w Castorama!Castorama
24 cze - 26 lip 2020
Gazetka Castorama

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge