Reklama

Produkty bez VAT w Lidlu od jutra!

Które produkty Lidla kupisz w niższych cenach? Jest tego naprawdę dużo!

Od 1 lipca zmienia się stawka podatku VAT. Stawka podatku została obniżona o 3%, a w niektórych przypadkach możemy zauważyć spadek z 23 do 5%. Zakupy w Lidlu będą mogły teraz jeszcze przyjemniejsze, więcej produktów kupisz, wydając mniej niż zwykle. Obniżką objęte zostanie ponad 1000 produktów.

Jakie produkty objęte są rabatem?

Zniżka z powodu vatu dotyczy owoców, warzyw, niektórych produktów mleczarskich, artykuły do higieny, asortyment dla dzieci i wiele innych, Jak tow ygląda w praktyce? Przykładowo za chleb Żytni Bio do tej pory płaciło się 6,19 zł, od jutra będzie można go kupić za 5,07 zł. Pieluszki Lupilu 6 XL kosztowały będą 18,90 zamiast 19.49, a mleko modyfikowane HiPP Combitotik 2,3 lub 4 to cena 38,88 zł zamiast 39,99 zł. Na stronie Lidla znaleźć możesz wiele produktów objętych promocjom. Sprawdzisz, co kupisz taniej i o ile. Ceny te mają pozostać zmienione już na stałe.

Podobne produkty znajdziesz w Intermarche:


Produkty promowane są nie tylko w gazetce Lidl, ale też w specjalnej, kreatywnej kampanii, której bohaterem jest Janosik.

Dzięki zmianie VAT sprzedawcy mogą zachować dla siebie dyski, gdy pozostałe ceny produktów w dotychczasowych cenach. Drugim rozwiązaniem jest doliczenie do ceny niższy VAT, dzięki czemu zakupy będą tańsze. Tak jest w tym przypadku.