• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Produkt w Carrefour oznaczony na biało? To znaczy, że jest najtańszy!

Carrefour wprowadza tanie produkty na czas kryzysu.

Kupuj tanio z Carrefour!

Sklep Carrefour pomoże wybrać najtańsze produkty. Biała etykieta na opakowaniu oznaczać będzie, że dany towar jest najtańszym. Białe oznaczenia wyróżnia produkty na półce, dzięki czemu łatwo do nich dotrzeć. Nie musimy przeglądać cen kilku produktów z tej samej kategorii i sprawdzić, który będzie najtańszy. Sklep zrobił to za klientów

O produktach z „białą etykietą” informował Marco Demerlinga przedstawiciel oddziału Carrefour w Belgi . Stwierdził, że otrzymają one nową nazwę – Simpl. Nie wiadomo jeszcze czy pomysł na pewno przyjmie się w Polsce, wiadomo jednak, że „biała etykieta” sprawnie funkcjonuje za granicą.

„Białe etykiety” istniały już wcześniej?

Okazuje się, że pomysł z białymi etykietami zrodził się jeszcze w latach ‘ 70. Trwający wtedy kryzys naftowy spowodował popyt na tanie zakupy. Społeczeństwo podobnie jak dzisiaj szukało taniej rozwiązań z powodu kryzysu, straty pracy i z potrzeby oszczędzania. Ten zabieg miał czynić sieć bardziej konkurencyjną w stosunku do innych sklepów.

Sprawdź promocje w sklepach!

Paulina Kopeć

Miłośniczka muzyki, podróży, dobrych filmów i książek. W wolnym czasie tworzy muzykę, reportaże radiowe i pisze. Kocha życie! Ma w planach kilka podróży autostopowych i nie tylko. Chce widzieć szczęście w każdej małej rzeczy, bo piękno jest tuż obok, każdego dnia. Piękno jest nawet w kawie i uśmiechu, a uśmiech może zmienić cały dzień, może nawet zmienić człowieka. Paulina, kolekcjonerka uśmiechów.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Intermarche
  • Tanie zakupy
  • Carrefour
  • Promocje
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Hity tygodnia w POLOmarketPOLOmarket
30 września - 6 października 2020
Gazetka POLOmarket
Ogrzewanie w CastoramieCastorama
23 września - 11 października 2020
Gazetka Castorama
Impreza niskich cen w Carrefour Carrefour
29 września - 3 października 2020
Gazetka Carrefour
Od czwartku w LidluLidl
1 - 3 października 2020
Gazetka Lidl
Jesień/Zima 2020 DekoriaDekoria
1 września 2020 - 28 lutego 2021
Gazetka Dekoria
Dni bohatera domu w Leroy MerlinLeroy Merlin
16 września - 6 października 2020
Gazetka Leroy Merlin
Sezon jesień-zima w Rossmannie! Rossmann
1 - 15 paź 2020
Gazetka Rossmann
Sekretny ogród w Black Red WhiteBlack Red White
10 wrze - 8 paź 2020
Gazetka Black Red White
Katalog Castorama 2020Castorama
24 cze - 31 gru 2020
Gazetka Castorama
Katalog LidlLidl
28 wrze - 3 paź 2020
Gazetka Lidl
Katalog sklepu online LidlLidl
7 wrze - 30 lis 2020
Gazetka Lidl
Dni bohatera domu w Leroy MerlinLeroy Merlin
16 wrze - 6 paź 2020
Gazetka Leroy Merlin

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge