Primark - nowe sklepy w Polsce. Na 2023 rok zaplanowano dwa otwarcia

Na terenie naszego kraju działają już cztery sklepy Primark. W 2023 roku mają się otworzyć następne dwa, to już oficjalna informacja. Placówki handlowe tej sieci zadebiutują w kolejnych dużych polskich miastach. Jakie będą ich konkretne lokalizacje? Od kiedy ruszy w nich sprzedaż? Szczegóły na ten temat znajdziesz w naszym artykule.

Primark.
Primark w 2023 roku otworzy kolejne sklepy w Polsce.
Reklama

Primark. Gdzie działają sklepy sieci?

W 2020 roku na naszym rynku zadebiutował pierwszy sklep Primark. Został otwarty w warszawskiej galerii handlowej Młociny. Od początku działalności zyskał ogromne zainteresowanie wśród klientów, wielu z nich przyjeżdżało nawet z innych miast, żeby zrobić w nim zakupy. Ze względu na tak duże zainteresowanie przedstawiciele sieci zdecydowali o powstaniu kolejnych placówek w naszym kraju. Na ten moment funkcjonuje ich łącznie cztery.

Kilka miesięcy temu otworzyły się dwa nowe sklepy sieci Primark w Polsce. Jeden z nich został zlokalizowany w Krakowie, natomiast drugi w Katowicach. Poniżej wskazaliśmy dokładne lokalizacje wszystkich czterech placówek sieci.

Primark - sklepy w Polsce:

  • Kraków - galeria handlowa Bonarka,
  • Katowice - galeria handlowa Silesia City Center,
  • Poznań - galeria handlowa Posnania,
  • Warszawa - galeria handlowa Młociny.

Primark - gdzie otworzą się nowe sklepy sieci w 2023 roku?

Przedstawiciele sieci Primark nie zwalniają jednak tempa w kwestii rozwoju na naszym rynku, zaplanowali na ten rok otwarcia dwóch kolejnych sklepów. Pierwszy z nich ma się otworzyć we Wrocławiu w galerii handlowej Magnolia Park, natomiast drugi w Łodzi w galerii handlowej Manufaktura.

Kiedy otworzą się dwa nowe sklepy Primark? Mają zacząć działać pod koniec 2023 roku, niestety na ten moment nie są znane konkretne daty. Podejrzewamy jednak, że w placówkach we Wrocławiu i Łodzi sprzedaż wystartuje na przełomie listopada i grudnia.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama