Poznaj sekretne przyczyny, dla których dzieci kochają zabawki i klocki ze Smyka!

Dzień Dziecka jest czasem, kiedy szczególnie możemy zadbać o dziecięcą radość i nieograniczoną kreatywność, a także w wyjątkowy sposób okazać dzieciom, że są ważne i kochane. Różne są sposoby świętowania tego dnia, ale jedno nie ulega wątpliwości – jest to Dzień SMYKA, marki, która przygotowała wiele niespodzianek!

Najlepsze zabawki i klocki na Dzień Dziecka ze Smyka
Pojawiają się dźwięki, melodie, odgłosy zwierząt. Elementy do manipulacji wspierają rozwój motoryczny. Źródło: Adobe Stock
Reklama

Smyk odkrywa świat przed dziećmi

Smyk przygotował dla swoich małych klientów i ich rodziców wyjątkową ofertę na Dzień Dziecka. Jak, co roku Dzień Dziecka przypomina nam o potrzebach najmłodszych, a szczególnie o jednej z ważniejszych – o zabawie, zwłaszcza wspólnej z innymi dziećmi.

Zabawa, zdaniem marki, należy do najważniejszych aktywności wpływających na rozwój dzieci - dzięki niej mogą być kim tylko zapragną, mogą w bezpieczny sposób poznawać świat i nabywać nowych umiejętności oraz wykorzystywać je w praktyce.  Nauka przez zabawę jest najefektywniejsza - przekonuje Smyk. 

Jakie zabawki w Smyku?

Zabawę i rozwój dzieci można wspierać przez dobór mądrych, dobrze zaprojektowanych i interesujących zabawek. W SMYKU rodzice mają szeroki wybór tysięcy produktów – dla dzieci w każdym wieku i o różnych zainteresowaniach.

Jak podaje marka, nawet  maluszkom warto podarować zabawki, które będą im dostarczać bezpiecznych bodźców oraz stymulować zmysły. Dobór kolorów, kształtów i faktur książeczek, zawieszek, grzechotek czy gryzaków zmienia się wraz z wiekiem i również z nim dochodzą nowe funkcje. 

Pojawiają się dźwięki, melodie, odgłosy zwierząt i edukacyjne nagrania, a elementy nadające się do manipulowania wspierają rozwój motoryczny dziecka. Warto zwrócić uwagę na markę SMIKI, która jest dostępna wyłącznie w SMYKU i prezentuje duży wybór zabawek dla maluszków – od grzechotek i książeczek, przez praktyczne pchacze, aż do mówiącego po polsku pieska edukacyjnego, czy zdalnie sterowanego pilotem, samochodu wyścigowego Buggy.

Oferta zabawek za Smyka
Warto podążać za zainteresowaniami i spełniać dziecięce marzenia o prezentach. Fot. Smyk

Są też - roboty, perkusje, rowerki

W SMYKU rodzice znajdą również sprawdzone zabawki światowych marek – przyjacielski Robot 4 w 1 Fisher-Price oferuje 3 poziomy zabawy dla coraz starszego maluszka, a Magiczna Perkusja Hape wprowadzi dziecko w świat dźwięków i instrumentów. A takie zabawki motoryczne, jak na przykład rowerek biegowy Cutie Kinderkraft, mogą być używane zarówno w domu, jak i na dworze i nawet najmłodsze dzieci, gdy już zaczną chodzić, mogą także poczuć radość, jaką daje jazda na rowerze.

Klocki LEGO - dla każdego wieku!

Na okazję nie trzeba czekać w przypadku słynnych klocków LEGO. Klocki LEGO to wyjątkowy przykład zabawki, która może być dla każdego, bo różnorodnością zestawów zadowoli wielu. Na przykład seria LEGO City pozwoli się wcielić w role np. policjantów czy strażaków i odwzorowywać różne sytuacje społeczne.

Podobną rolę spełnia LEGO Friends, skupiając się na realizowaniu własnych pomysłów na życie, jak np. prowadzenie własnego baru z kanapkami. Z kolei seria LEGO Speed Champions trafi w gusty miłośników wyścigów samochodowych, a LEGO Minecraft zagości w mieszkaniach młodszych i starszych pasjonatów pikselowego świata.

Już niemusisz szukać. Po zabawki jedź do Smyka!

Rodzice, którzy odwiedzą stronę internetową sklepu Smyk lub sklepy stacjonarne sieci, będą mieli z czego wybierać - od kreatywnych zestawów klocków, po różnorodne zabawki interaktywne, które pobudzają wyobraźnię i kreatywność.

Każdy rodzic z pewnością znajdzie coś dla swojej pociechy. Dzięki starannie dobranemu asortymentowi, oferującemu produkty od sprawdzonych i cenionych marek, Smyk gwarantuje nie tylko bezpieczeństwo, ale również wysoką jakość i trwałość swoich produktów. Zabawki i klocki na Dzień Dziecka ze Smyka to gwarancja uśmiechu na twarzy każdego dziecka.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama