Porozmawiaj z Markiem, MediaMarkiem

Nowe trendy pojawiają się także w poszerzaniu sposobów komunikacji z klientami. Znana sieć skorzysta z usług wirtualnego doradcy Marka.

Marek - wirtualny doradca pomoże w zakupach
MediaMarek - wirtualny doradca pomoże w zakupach. Źródło: MediaMarkt
Reklama

Innowacyjny cyfrowy Marek

Innowacje komunikacyjne muszą być wprowadzane, jeśli dana sieć sklepów myśli poważnie o dotarciu do różnych kategorii klientów. Nowości w dziedzinie przekazywania infromacji nie ominęły sieci sklepów MediaMarkt. Aby móc budować trwałe relacje z użytkownikami nowych technologii i wspomagać ich w zdobywaniu informacji o nowoczesnych rozwiązaniach dostępnych w sklepach stworzono wirtualną postać MediaMarka, która będzie dzielić się z klientami wiedzą technologiczną oraz wspierać użytkowników w obszarze nowych rozwiązań. 

MediaMarek jest 35-letnim wirtualnym mężczyzną. Dysponuje ogromną wiedzą o nowych technologiach, zna najnowsze trendy i lifehacki. Jego rekomendacje mają ułatwiać życie klientom, którzy zechcą zaznajomić się z informacjami o nowościach sprzętowych i promocjach oferowanych w sklepach MediaMarkt. MediaMarek będzie obecny w mediach społecznościowych. 

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Artykuły

Blog

Reklama