• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Popularne bułki wycofane ze sprzedaży. Mogłeś kupić je np. w Żabce!

O wycofaniu produktu ze sprzedaży poinformował GIS. Chodzi o bułki, które można było kupić w wielu znanych sklepach.

Jakie bułki wycofano ze sprzedaży?

Do wycofania ze sprzedaży bułek przyczyniły się badania firmy Konspol. Decyzję o wycofaniu podjął GIS. Co było powodem? W bułkach wykryto szkodliwe dla zdrowia bakterie Listeria monocytogenes. Problem dotyczy ostatnio wyprodukowanej partii bułek. Inspektorzy sanitarni apelują, aby nie jeść tych towarów.

Gotowe kanapki są wygodnym i smacznym posiłkiem. Często stają się wybawieniem, gdy brakuje nam czasu na przygotowanie śniadania lub gdy zwyczajnie zapomnimy go zabrać z domu. Przykładowo na produkt z Żabki konsumenci reagują bardzo chętnie. W ostatnim czasie wprowadzano nowe sandwiche i cheeseburgery. Okazuje się, że te zostaną wycofane. Partia hamburgerów, których dotyczy problem to Hamburger drobiowy, numer partii: 294/VI. Wadliwe produkty zostały wprowadzone do obiegu, gdy nie wiadomo było jeszcze o zagrożeniu…

Produkty kupić można było m.in. w sklepie Żabka, wielu sklepach osiedlowych, szkołach i pracowniczych bufetach Dowoziła je firma Catering Service.

Sprawdź ofertę promocyjna sieci Intermarche:
 

Paulina Kopeć

Miłośniczka muzyki, podróży, dobrych filmów i książek. W wolnym czasie tworzy muzykę, reportaże radiowe i pisze. Kocha życie! Ma w planach kilka podróży autostopowych i nie tylko. Chce widzieć szczęście w każdej małej rzeczy, bo piękno jest tuż obok, każdego dnia. Piękno jest nawet w kawie i uśmiechu, a uśmiech może zmienić cały dzień, może nawet zmienić człowieka. Paulina, kolekcjonerka uśmiechów.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Intermarche
  • Kanapka
  • Żabka
  • Hamburger
  • Pieczywo
  • Bułka
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Leroy Merlin - najlepsza oferta na rynkuLeroy Merlin
6 - 26 sierpnia 2020
Gazetka Leroy Merlin
Hity w cenie w Intermarche! Intermarche Super
4 - 10 sierpnia 2020
Gazetka Intermarche Super
Black Red White  wita szkołe! Black Red White
6 sierpnia - 8 września 2020
Gazetka Black Red White
Polo Market - oferta od środy do wtorkuPOLOmarket
5 - 11 sierpnia 2020
Gazetka POLOmarket
Drzwi i podłogi w CastoramieCastorama
29 lipca - 23 sierpnia 2020
Gazetka Castorama
Od czwartku w LidluLidl
6 - 8 sierpnia 2020
Gazetka Lidl
Skarb RossmannRossmann
20 lip - 31 sie 2020
Gazetka Rossmann
Odkryj więcej w sklepach Rossmann! Rossmann
1 - 15 sie 2020
Gazetka Rossmann
Katalog LidlLidl
3 - 8 sie 2020
Gazetka Lidl
Biedronka - okazje tygodniaBiedronka
27 lip - 8 sie 2020
Gazetka Biedronka
Lidl - katalogLidl
6 lip - 31 sie 2020
Gazetka Lidl
Od poniedziałku w BiedronceBiedronka
3 - 8 sie 2020
Gazetka Biedronka

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge