Popeyes. Wiadomo już, gdzie otworzy się druga restauracja w Polsce

Niedawno na łamach bloga Ding.pl informowaliśmy, gdzie powstanie pierwsza restauracja Popeyes w naszym kraju. Teraz wiadomo już, w jakim mieście otworzy się drugi polski lokal jednej z najpopularniejszych amerykańskich sieci restauracji typu fast food. Jaka to lokalizacja? Zapoznaj się z naszym artykułem i dowiedz się!

Popeyes
Popeyes. Poznaliśmy lokalizację drugiej restauracji w Polsce. Fot. Adobe Stock.
Reklama
ding ad-box placeholder

Popeyes otwiera restauracje w Polsce

Popeyes, czyli jedna z najpopularniejszych amerykańskich sieci restauracji typu fast food wreszcie pojawi się na naszym rynku i powalczy z bardzo mocną konkurencją tj. McDonald’s, KFC i Burger King. Wszystko wskazuje na to, że od początku swojej działalności w Polsce spotka się ze sporym zainteresowaniem wśród klientów, którzy będą chcieli spróbować słynnych smażonych kurczaków.

Pierwsza restauracja Popeyes w Polsce otworzy się we Wrocławiu, jej dokładny adres nie jest jeszcze znany jednak wszystko wskazuje na to, że zostanie zlokalizowana w śródmieściu. Nie wiemy też, kiedy dokładnie ten lokal zacznie działać, na ten moment trwają prace nad skompletowaniem zespołu pracowników.

Popeyes. Wiadomo już, gdzie zacznie działać drugi lokal sieci

Druga restauracja Popeyes w naszym kraju otworzy się w Szczecinie. W tym przypadku niestety również nie znamy ani dokładnej lokalizacji, ani konkretnego terminu startu funkcjonowania lokalu. Szczegółowe informacje na pewno pojawią się już niedługo, gdy tylko dowiemy się czegoś nowego, wtedy od razu zaktualizujemy artykuł.

Serwis dlahandlu.pl informował kilka tygodni temu, że oprócz Wrocławia i Szczecina prawdopodobnymi miastami, w których otworzą się restaurację Popeyes są jeszcze Warszawa i Słupsk. Wydaje się, że z biegiem czasu lista lokalizacji będzie rozszerzać się coraz bardziej.
 

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.