Pomoc w oszczędnościach. Kolejna odsłona Akcji Antyinflacja

W lutym ponownie ruszyła akcja organizowana przez sieć Carrefour, której celem jest pomoc Polakom w zaoszczędzeniu pieniędzy na codziennych zakupach. W artykule piszemy o szczegółach akcji!

Carrefour Polska wspiera Polaków w związku z trudną sytuacją na rynku
Carrefour uruchomił na początku roku pakiet antyinflacyjny pod nazwą “Akcja Antyinflacja". Źródło: Adobe Stock
Reklama
ding ad-box placeholder

Antyinflacyjne działania do końca lutego

Do końca lutego br. klienci korzystający z aplikacji mobilnej Mój Carrefour będą mogli otrzymać od sieci 50 złotych w e-bonach, jeśli zrobią 5 razy zakupy za minimum 99 zł. - poinformował dyskonter. Promocja jest częścią uruchomionego przez firmę na początku roku pakietu antyinflacyjnego pod nazwą “Akcja Antyinflacja”.

E-bony za zakupy z aplikacją

W nowej promocji dla klientów korzystających z aplikacji Mój Carrefour pojawiły się e-bony. Osoby, które w lutym dokonają co najmniej 5 zakupów za minimum 99 zł, otrzymają e-bon o wartości 50 zł. Aby z niej skorzystać, wystarczy pobrać aplikację Mój Carrefour i zarejestrować konto, a w trakcie dokonywania zakupów zeskanować wirtualną kartę klienta przy kasie.

E-bon będzie generowany automatycznie na koncie i będzie można go wykorzystać w kasach tradycyjnych w ciągu 14 dni od jego otrzymania. Jak się dowiadujemy, klienci mogą wielokrotnie skorzystać z tej okazji. Im więcej zakupów zostanie zrealizowanych za pomocą aplikacji, tym więcej e-bonów można zdobyć. Po otrzymaniu jednego rabatu, następne zakupy zostaną wliczone do uzyskania kolejnego.

- Uruchomiona przez nas Akcja Antyinflacja to atrakcyjne promocje i sposób na tańsze zakupy każdego dnia. W styczniu wprowadziliśmy tzw. Koszyk Pełen Oszczędności, czyli zestaw 25 produktów marki własnej, które można kupić za mniej niż 100 złotych. W lutym, w kolejnej odsłonie akcji, oferujemy klientom e-bony w wysokości 50 zł za regularne zakupy w naszych sklepach. Wszystkie te działania, wraz z naszymi programami lojalnościowymi: stałymi zniżkami w aplikacji Mój Carrefour, Karcie Seniora i Karcie Dużej Rodziny, a także szeroką ofertą marek własnych powodują, że każdego miesiąca robiąc zakupy w Carrefour można zaoszczędzić łącznie nawet kilkaset złotych - mówi Marta Baran, customer relationship management director w Carrefour Polska.

Akcja Antyinflacja z Carrefoura
W nowej promocji dla klientów korzystających z aplikacji Mój Carrefour pojawiły się e-bony. Fot. Carrefour Polska

Kilka filarów antyinflacyjnej akcji Carrefoura

Założeniem konkretnego ograniczania skutków inflacji odczuwalnej przez konsumentów jest trwająca we wszystkich hiper- i supermarketach dyskontera Akcja Antyinflacja, która opiera się na pięciu wariantach - zobowiązaniach. Warto o nich pamiętać podczas następnych zakupów. Do tych zobowiązań zaliczają się następujące filary, o których piszemy poniżej.

Marki Carrefour, tańsze nawet o 30 proc.

Jednym z filarów Akcji Antyinflacja są produkty marki własnej Carrefour. Są one oferowane w niższych cenach nawet o 30 proc. w porównaniu do ich markowych odpowiedników. Produkty te zostały starannie wyselekcjonowane i cechują się doskonałą jakością w stosunku do ceny. W ofercie hipermarketów Carrefour znajduje się około 4000 produktów marek własnych, w tym świeże produkty Jakość z Natury, tradycyjne wędliny z Naszej Wędzarni Carrefour i codzienne produkty Carrefour Classic.

Weekendowe zakupy tańsze z aplikacją Mój Carrefour

Kolejnym filarem składającym się na bieżącą akcję sieci jest aplikacja Mój Carrefour, dzięki której konsumenci otrzymują dostęp do codziennych zniżek na wybrane artykuły, sięgających nawet 50 proc., zaś w weekend płacą 10 proc mniej za całe zakupy. 

Simpl - to najtańsze produkty w swojej kategorii

W Carrefour można znaleźć aż 200 produktów marki Simpl i Simpl Choice, które są najtańsze w swojej kategorii. Wśród nich przede wszystkim niezbędne w każdej kuchni produkty, które pozwalają sporo zaoszczędzić. Co więcej, Simpl Choice to szeroka gama kosmetyków i produktów z działu z chemią gospodarczą w świetnych cenach. Marka Simpl to kolejny filar Akcji Antyinflacja i doskonały sposób na zaoszczędzenie pieniędzy podczas zakupów.

Carrefour wspiera seniorów

W każdy wtorek, w hiper- i supermarketach sieci, seniorzy mają możliwość uzyskania do 10 proc. zniżki na wszystkie zakupy w postaci e-kuponu, który może być wykorzystany przy następnej wizycie. Maksymalna wartość zniżki wynosi 30 zł. Jest to kolejny krok Carrefour w kierunku ułatwiania klientom oszczędnych zakupów w czasie rosnącej inflacji. 

Co tydzień nowe Super Oferty

Piątym, ostatnim filarem Akacji Antyinflacja są gazetki promocyjne. W każdym numerze klienci znajdą Super Oferty, czyli wyjątkowe okazje, w tym obniżki nawet do 50 proc. Warto na bieżąco śledzić cotygodniowe wydania gazetek promocyjnych Carrefour, które są dostępne stacjonarnie w super- i hipermarketach sieci, jak i w aplikacji Mój Carrefour, na stronie internetowej carrefour.pl, ale także na stronach ding.pl.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.
ding ad-box placeholder