• Logo
 • Warszawaul. Mazowiecka
Reklama

Polozaury będą dostępne tylko do lutego! Ostatni dzwonek na zebranie znaczków.

Polomarket mocno promował akcję związaną z Polozaurami. Debiut słynnych bohaterów miał miejsce w ubiegłym roku, a po zakończeniu akcji mogliśmy liczyć na wielki powrót. W lutym akcja się zakończy, dlatego warto wykorzystać zebrane znaczki lub dozbierać te brakujące.
źródło: Polomarket
źródło: Polomarket

Do kiedy Polozaury w Polomaket?

Nowa akcja trwa od 4 listopada 2020 do 2 lutego 2021. Na stronie pojawiły się informacje, że zbieranie znaczków możliwe jest do 26 stycznia 2021, zaś odbierać Polozaury można będzie do 2 lutego. Oznacza to, że na wszystko pozostały łącznie około dwa tygodnie. Na szczęśliwych klientów czeka mnóstwo produktów związanych z głównymi bohaterami akcji, jakimi są Polozaury. To specjalne dinusie Polomarketu, które zaprezentowano w postaniu siedmiu pluszaków. Nazywają się Maciuś, Leo, Róża, Ines, Nela, Darek i Arek, Ich zadaniem jest promowanie zdrowych nawyków żywieniowych. Przygody bohaterów śledzić można w specjalnych odcinkach na stronie polozaury.pl.

Nie zapomnij o niczym!

Aby odebrać nagrodę, należy zebrać odpowiednią ilość naklejek na swojej karcie Polomarket lub w aplikacji. Jeżeli zebrałeś już odpowiednią ilość, nie zapomnij zgłosić się po odbiór nagrody dla dziecka. Jeśli zaś jeszcze brakuje Ci naklejek, pamiętać, że za każde wydane 40 zł otrzymuje się znaczek. Ponadto można zdobyć też dodatkowe za zakup owoców i warzyw za kwotę większą niż 15 zł, za produkty z Polozaurami na opakowaniu oraz za kupowanie specjalnych produktów tygodnia. Łącznie trzeba mieć 50 znaczków, by zabrać do domu Polozaura. Maskotki można dostać w zupełności za darmo.

Nie przegap zakończenia akcji i nie zmarnuj zebranych znaczków!

Zobacz promocje w sklepach!

Paulina Kopeć

Miłośniczka muzyki, podróży, dobrych filmów i książek. W wolnym czasie tworzy piosenki, reportaże radiowe, pisze, biega, i jeździ rowerem.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

 • Intermarche
 • Tesco
 • Ding poleca
 • Polozaury
 • Maskotki
 • Polomarket
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Najnowszy katalog LidlaLidl
19 - 25 kwietnia 2021
Gazetka Lidl
Wiosenne okazje w TatuumTatuum
1 - 30 kwietnia 2021
Gazetka Tatuum
Start sezonu w Castoramie!Castorama
6 - 18 kwietnia 2021
Gazetka Castorama
Ale akcja cenowa w Aldi! Aldi
12 - 17 kwietnia 2021
Gazetka Aldi
Od czwartku w KauflandzieKaufland
8 - 14 kwietnia 2021
Gazetka Kaufland
Salon Łazienek BLUBLU
19 lutego - 30 czerwca 2021
Gazetka BLU
Rossmann pomaga kobietom!     Rossmann
16 - 30 kwi 2021
Gazetka Rossmann
Mega okazje w Rossmannie! Rossmann
1 - 15 kwi 2021
Gazetka Rossmann
Nowości w Biedronce Biedronka
29 mar - 14 kwi 2021
Gazetka Biedronka
Nowy ogród z Leroy Merlin!Leroy Merlin
24 mar - 13 kwi 2021
Gazetka Leroy Merlin
Katalog 2021 IKEAIKEA
1 sty - 31 gru 2021
Gazetka IKEA
Najlepsza oferta na rynku - Leroy Merlin Leroy Merlin
3 mar - 8 maj 2021
Gazetka Leroy Merlin
Reklama

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
LogoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.