Pierwszy Sklep Palikota Tenczynek Świeże już jest! Co w nim znajdziemy?

Sklep Palikota Tenczynek Świeże to zupełna nowość na rynku. Otwarty został zaledwie kilka dni temu, a już zdążył zrobić furorę. Co przygotował były polityk znany z oryginalnych nazwy trunków alkoholowych? To miejsce na razie działa tylko w Wraszawie!

Sklep produktów Palikota i Wojewódzkiego
źródło: Browar Tenczynek
Reklama

Sklep Palikota już otwarty. Najnowsze artykuły, wódka i moc innych produktów

Sklep Palikota Tenczynek Świeże miał swoją premierę dokładnie 19 maja tego roku. Minęło kilka dni i już wiadomo, że klientów zainteresowanych odwiedzinami nie brakowało. Wśród nich na pewno znaleźli się fani byłego polityka, którzy przyszli z czystej ciekawości i sympatii. To pierwszy punkt handlowy w Polsce z tej serii więc mowa o ważnym wydarzeniu w świecie handlu.

Pierwszy sklep Janusza Palikota został otwarty w CH Arkady w Warszawie i jest dosyć mały. W środku znajdziemy wyłącznie dwóch sprzedawców, którzy chętnie doradzą, jaki produkt będzie dla nas najlepszy. Właściciel biznesu chwali się, że trunki dostępne na miejscu są zawsze świeże, przywożone codziennie z browaru Tenczynek. Za piwo z nalewką trzeba zapłacić minimum 11 zł.

Nowy Tenczynek Świeże znajduje się w samym centrum, bo w pobliżu Mostu Poniatowskiego, a właściwie pod nim. Aby wejść do środka, należy szukać wewnątrz pawilonów. W środku znajdują się m.in. antykwariaty, małe spożywczaki, restauracje i inne. Dokładny adres to CH Arkady na ul. Solec 81 B.

Czy będzie więcej lokali jak nowy Sklep Palikota?

W najbliższej przyszłości powstaną jeszcze cztery takie same sklepy Janusza Palikota. Zakończenie działalności na jednym jak widać byłoby niewystarczające. Szersza działalność pozwoli dotrzeć do większej grupy klientów, pozwoli też rozłożyć ruch, jeśli tych zacznie masowo przybywać.

Wszystkie sklepy Palikota mają działać w Warszawie. Czy działalność przeniesie się także poza stolicę? Tego nie wiadomo, jasne jest jednak, że to właśnie tu najczęściej zjawiają się turyści, a chętnych na droższe czy mniej znane alkohole nie brakuje. 

Sklep Palikota Tenczynek Świeże w Ch Arkady. Co tam kupimy?

W sklepie Tenczynek Świeże znajdziemy oczywiście napoje alkoholowe wysokiej jakości. Piwo nalewane jest na miejscu. Janusz Palikot zapewnia, że dostarczane codziennie w nocy gwarantuje świeżość i idealny smak. Za butelkę zapłacimy maksymalnie 15 zł, a najmniej 11 zł.
Na miejscu dostępne są wszystkie trunki z serii Manufaktura Piwa Wódki i Wina oraz gadżety Palikota, które znajdują się też nas tronie browaru Tenczynek np. koszulki z humorystycznymi napisami.

W gronie najbardziej popularnych produktów są:

  • Piwo Buh
  • Okowita Tenczyńska
  • Whisky Palikota
  • Piwo Świeże tenczyńskie

Interesują cię promocje na artykuły spożywcze? Czytaj także!

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Artykuły

Blog

Reklama