Reklama

PepsiCo wsparciem dla polskiej gastronomii

Firma PepsiCo wychodzi naprzeciw lokalom, których skutki pandemii są wyraźnie odczuwalne.

W najbliższym czasie zostanie im dostarczonych ponad milion bezpłatnych butelek Pepsi. To jednak nie wszystko. Dalsza pomoc przewiduję także zakup 48 tysięcy posiłków dla seniorów oraz personelu medycznego. To bohaterowie dnia codziennego, którzy pomagają nam stoczyć walkę korona wirusem. Całkowita wartość jaką PepsiCo przeznaczy na pomoc szacuje się nawet na kwotę około 6 mln zł. Liczba ta uwzględnia także środki, które zasilą Fundusz Interwencyjny Fundacji WOŚP.  

Wszyscy dobrze pamiętamy jeszcze pierwszy szok wywołany w kraju wiadomością o panującej pandemii. Wzbudziło to w wielu osobach lęk o własne zdrowie i bliskich. Firma PepsiCo od samego niemal początku postanowiła wesprzeć tych najbardziej narażonych na zarażenie wirusem oraz tych, którzy są na pierwszej linii frontu. Na początku kwietnia br. podano informację, że firma przekazała 3,3 mlz zł na działania związane z niesieniem pomocy służbą medycznym. Chodziło wówczas o dostawę produktów spożywczych oraz napojów do polskich szpitali i placówek medycznych. Wszystko to w ramach akcji #WzywamyPosiłki czy też pomocy bezpośredniej. PepsiCo już wtedy przekazała pierwszą partię napojów swoim partnerom z sektora gastronomicznego. Suma ofiarowanych butelek wynosiła wówczas 400 tys.  

Marka, która jest powszechnie znana i ceniona nie zwalnia tempa w niesieniu pomocy. Już niebawem zostanie dostarczona kolejna transza napojów do 3000 punktów gastronomicznych w całej Polsce. Tym razem zostanie przekazanych ponad 600 tys. butelek napojów Pepsi. Produkt ten będzie można wydawać klientom do posiłków, które są wydawane na wynos. Jest to słuszna akcja promocyjna, która ma na celu zachęcić do ponownego odwiedzenia lokalu. Być może wieści szybko się rozejdą i restauracje zyskają nowych smakoszy. Łącznie z kwietniową pulą PepsiCo wyda ponad 1mln butelek napojów. To spora liczba, która pomoże wielu lokalom w tym trudnym dla nich czasie. 

Kolejnym działaniem wspomagającym będzie sfinansowanie 10 tys. posiłków dla pracowników lokalnych służb medycznych. Dzięki takiemu działaniu 70 podmiotów gospodarczych będzie mogła przygotować takie posiłki. Lokalne podmioty ściśle współpracą z marką PepciCo dlatego tym bardziej imponujące jest to, jak firma nie zapomina o swoich partnerach biznesowych. Przede wszystkim ma na uwadze dobro ludzi, którzy każdego dnia z taką samą troską stawiają czoła trudnością. 

Monika Półtorak

Miłośniczka dobrych książek, kina i teatru. W wolnej chwili chętnie wskakuje na rower w poszukiwaniu nowych dla siebie dróg. Kocha lato, uwielbia kwiaty i stara się pamiętać o tym, że śmiech to samo zdrowie. Pasjonatka dobrej, najlepiej włoskiej kuchni.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Od czwartku w Lidlu!    Lidl
24 - 28 listopada 2021
Gazetka Lidl
Black Week w KauflandzieKaufland
25 listopada - 1 grudnia 2021
Gazetka Kaufland
Polomarket - wszystko co ulubione na święta!POLOmarket
24 - 30 listopada 2021
Gazetka POLOmarket
Okazje, że WOW w Intermarche!Intermarche Super
23 listopada - 6 grudnia 2021
Gazetka Intermarche Super
Action ma najlepsze prezenty! Action
24 - 30 listopada 2021
Gazetka Action
Świąteczne miasteczko z Leroy MerlinLeroy Merlin
19 listopada - 24 grudnia 2021
Gazetka Leroy Merlin
Biedronka - kraina zabawekBiedronka
8 lis - 24 gru 2021
Gazetka Biedronka
Szalone okazje w Biedronce Biedronka
15 lis - 1 gru 2021
Gazetka Biedronka
W tym tygodniu w Biedronce!     Biedronka
25 lis - 1 gru 2021
Gazetka Biedronka
W tym tygodniu w Biedronce!     Biedronka
22 - 28 lis 2021
Gazetka Biedronka
Okazje świąteczne i nie tylko w Biedronce Biedronka
22 lis - 8 gru 2021
Gazetka Biedronka
Okazje tygodnia w BiedronceBiedronka
29 lis - 15 gru 2021
Gazetka Biedronka
Reklama

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
LogoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.