• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Pepco wycofuje ze sprzedaży aż sześć zabawek. W trosce o najmłodszych!

Te zabawki Pepco zostały wycofane. Sprawdź, czy je posiadasz!

Firma Pepco przedstawiła na swojej stronie Internetowej ważny komunikat. Z sieci sklepów Pepco w całej Polsce wycofano niekóre zabawki dla dzieci.  Powodem są szkodliwe substancje i niebezpieczne mechanizmy, które wykryto w niektórych produktach. 

Zobaczmy o jakich zabawkach mowa:

Maskotki/przytulanki z gryzakiem

Sklep w ofercie posiada jeszcze 4  inne modele tej zabawki. Pozostałe zdjęcia możemy znaleźć na stronie internetowej Pepco.

zabawki pepco

Zdalnie sterowany dinozaur

zabawki w Pepco

W przypadku pierwszego rodzaju zabawek powodem był m.in. gorzki posmak zabawki, w drugim przypadku chodziło zaś o to, że komory bateryjne zabawki nagrzewały się za bardzo.

Reakcja sklepu była natychmiastowa. Warto sprawdzić czy nie jesteśmy posiadaczami wymienionych zabawek i zrezygnowac  z ich użytkowania. W ofercie Pepco nadal znajdziemy szeroki wybór produktów, co do których bezpieczeństwa nie ma żadnych wątpliwości.

Zobacz też Lidl oferta!

lidl oferta

Marcin Ofertowicz

Marcin to pasjonat promocji i nowinek zakupowych. Ekspert w dziedzinie najnowszych technologii stosowanych w e-sklepach oraz tradycyjnych sieciach handlowych. Zawsze trzyma rękę na pulsie i nie zaskoczy go żaden news. Od niedawna współpracuje z portalami gazetkowymi Ding.pl, Promocyjni.pl, Promoceny.pl oraz Okazjum.pl.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Zakupy
  • Maskotka
  • Gryzak
  • Pepco
  • Dzieci
  • Zabawki
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Leroy Merlin - najlepsza oferta na rynkuLeroy Merlin
6 - 26 sierpnia 2020
Gazetka Leroy Merlin
Hity w cenie w Intermarche! Intermarche Super
4 - 10 sierpnia 2020
Gazetka Intermarche Super
Black Red White  wita szkołe! Black Red White
6 sierpnia - 8 września 2020
Gazetka Black Red White
Polo Market - oferta od środy do wtorkuPOLOmarket
5 - 11 sierpnia 2020
Gazetka POLOmarket
Drzwi i podłogi w CastoramieCastorama
29 lipca - 23 sierpnia 2020
Gazetka Castorama
Od czwartku w LidluLidl
6 - 8 sierpnia 2020
Gazetka Lidl
Skarb RossmannRossmann
20 lip - 31 sie 2020
Gazetka Rossmann
Odkryj więcej w sklepach Rossmann! Rossmann
1 - 15 sie 2020
Gazetka Rossmann
Katalog LidlLidl
3 - 8 sie 2020
Gazetka Lidl
Biedronka - okazje tygodniaBiedronka
27 lip - 8 sie 2020
Gazetka Biedronka
Od poniedziałku w BiedronceBiedronka
3 - 8 sie 2020
Gazetka Biedronka
Lidl - katalogLidl
6 lip - 31 sie 2020
Gazetka Lidl

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge