• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

PEPCO otwiera tysięczny sklep w Polsce! Sprawdź jakie promocje obowiązują

Z okazji tego wyjątkowego jubileuszu na klientów będzie czekać w sklepie wiele niespodzianek. To jednak nie wszystko, ponieważ gorzowskie przedszkola otrzymają paczki z artykułami szkolnymi. Na miłośników sieci czeka w ten dzień mnóstwo uśmiechu.
Wielkie otwarcie 1000 sklepu Pepco
Wielkie otwarcie 1000 sklepu Pepco

Mieszkańcy Gorzowa Wielkopolskiego znają dobrze sieć PEPCO. W tym mieście funkcjonuje już kilka placówek. Czas na nowe, wielkie otwarcie, bowiem okazja nakłania do wspólnego celebrowania. Tysięczny sklep PEPCO zostanie otwarty 24 września w Gorzowie, w Centrum Handlowym NoVa Park.

Pandemia wpłynęła na wiele kwestii dotyczących organizacji wydarzeń. W tym wypadku  również część działań celebrujących tysięczną okazję, przeniosła się do strefy online. Radosław Spychalski, dyrektor ds. sprzedaży PEPCO, dodaje:

Historia naszej sieci rozpoczęła się 20 lat temu w Polsce. Przez te dwie dekady konsekwentnie otwieraliśmy nowe sklepy, wkraczaliśmy na nowe rynki, ulepszaliśmy ofertę i witaliśmy w naszym gronie nowych pracowników oraz Klientów. PEPCO nie istniałoby bez Klientów i Pracowników. Bez nich nie byłoby tysięcznego sklepu w Polsce, dlatego chcemy ten dzień świętować razem. Ze względu na bezpieczeństwo i obostrzenia związane z epidemią, większość naszych działań celebrujących przeniesiemy do sfery online, ale kilka niespodzianek będzie również czekało na Klientów w samym sklepie

Pepco zadbało również o najmłodszych, dla których kolorowy świat jest kreacją do wyrobienia pozytywnych nawyków myślenia. Kolorowe plansze, kredki są pomocne przy rozwijaniu dziecięcej wyobraźni, a także wyzwalają w dzieciach motywację do działania. PEPCO, we współpracy z Urzędem Miasta Gorzowa Wielkopolskiego, przekaże paczki wszystkim gorzowskim przedszkolom. Dzięki temu ponad cztery tysiące dzieci będzie mogło cieszyć się z przekazanych im artykułów szkolnych i zabawek. Specjalne paczki będą wypełnione: pisakami, farbami, plastelinami, kredkami, kolorowankami, zestawami do prac artystycznych oraz ciekawymi grami planszowymi i zręcznościowymi.

Mówi się, że szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży kiedy się ją dzieli. My w to wierzymy i dlatego z okazji otwarcia tysięcznego sklepu PEPCO w Polsce, chcemy podzielić się radością z najmłodszymi. Paczki z artykułami szkolnymi oraz gry i zabawki trafią do gorzowskich przedszkoli. To kontynuacja naszej misji - od lat jako PEPCO wspieramy rozwój dzieci i współpracujemy z organizacjami działającymi na rzecz najmłodszych. – mówi Katarzyna Wilczewska, kierownik komunikacji korporacyjnej PEPCO.

Sieć oferuje wiele sezonowych dekoracji do domów, ogrodów oraz tarasów. To także wiele ubrań dla dzieci w przystępnej cenie oraz dorosłych. Na klientów zawsze czeka wiele modnych wzorów i rozmiarów do wyboru. Najnowszą ofertę można śledzić w aplikacji mobilnej PEPCO, która jest możliwa do ściągnięcia na smartphone ze sklepu Google Play oraz App Store. Korzystanie z aplikacji nie wymaga rejestracji oraz podawania żadnych danych do logowania.

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowinkami wielu sieci jednocześnie, idealnym rozwiązaniem jest aplikacja Ding. To mnóstwo promocji każdego dnia na wyciągnięcie ręki. To się naprawdę opłaca!

Szukasz najnowszych promocji? Sprawdź okazje w tych sklepach:

Monika Półtorak

Miłośniczka dobrych książek, kina i teatru. W wolnej chwili chętnie wskakuje na rower w poszukiwaniu nowych dla siebie dróg. Kocha lato, uwielbia kwiaty i stara się pamiętać o tym, że śmiech to samo zdrowie. Pasjonatka dobrej, najlepiej włoskiej kuchni.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Wielkie otwarcie
  • Pepco
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Świeżo w KauflandzieKaufland
29 października - 4 listopada 2020
Gazetka Kaufland
Dom gotowy na jesień z Agatą!Agata
19 - 31 października 2020
Gazetka Agata
Dobrych snów życzy IKEA GdańskIKEA
20 października - 3 listopada 2020
Gazetka IKEA
Najwspanialsze upominki w ActionAction
26 października - 10 listopada 2020
Gazetka Action
24 urodziny Leroy MerlinLeroy Merlin
28 października - 17 listopada 2020
Gazetka Leroy Merlin
Ulubione promocje w Polomarket!POLOmarket
28 października - 3 listopada 2020
Gazetka POLOmarket
Mega promki na makijaż w Rossmann!Rossmann
16 - 31 paź 2020
Gazetka Rossmann
Skarb RossmannRossmann
1 - 31 paź 2020
Gazetka Rossmann
Rossman - Mega! Przebija wszystkoRossmann
1 - 15 lis 2020
Gazetka Rossmann
Dom gotowy na jesień z Agatą!Agata
19 - 31 paź 2020
Gazetka Agata
Katalog Castorama 2020Castorama
24 cze - 31 gru 2020
Gazetka Castorama
Katalog sklepu online LidlLidl
7 wrze - 30 lis 2020
Gazetka Lidl

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge