Pamapol wyrusza w kulinarną podróż z Robertem Makłowiczem!

Producent dań gotowych o tradycyjnych smakach w nowoczesnym wydaniu - Pamapol podpisał umowę o współpracy ze znanym krytykiem kulinarnym Robertem Makłowiczem.

Pamapol podpisał umowę o współpracy z Robertem Makłowiczem
Pamapol wspólnie z R. Makłowiczem wykreuje wiele ciekawych kulinarnych propozycji. Źródło: Adobe Stock
Reklama
ding ad-box placeholder

Nowa, wspólna marka

Dynamicznie rozwijający się producent dań gotowych, konserw, zup, pasztetów, którego propozycje kulinarne "na każdy dzień" inspirowane domowym smakiem znane są w Polsce, otworzy nową spółkę we współpracy z Robertem Makłowiczem

Jak podał Pamapol, umowa o współpracy, którą podpisano 6 marca br. przewiduje powołanie do życia spółki joint venture o nazwie "Makłowicz i Synowie". Pamapol będzie koncentrował się w nowej firmie na dostarczaniu wymaganej podstawy biznesowej związanej z produkcją żywności oraz na obsłudze finansowej.

Z kolei firma Propinquus, której głównym wspólnikiem jest Robert Makłowicz, wniesie zorganizowaną cześć przedsiębiorstwa, w tym prawa z umowy licencyjnej na unijne znaki towarowe "Makłowicz i Synowie".

Zapowiedź nowych, kulinarnych smaków!

Według oceny producenta dań gotowych Pamapol, nowy projekt, który jest obecnie realizowany wspólnie z Robertem Makłowiczem i Rodziną Makłowicz jest dla spółki "ogromną szansą na rozwój i poszerzenie portfolio o kolejne kategorie branży spożywczej".

Jak podała firma Pamapol, wstępne warunki umowy zakładają stworzenie dedykowanej marki spożywczej jednoznacznie kojarzonej z Robertem Makłowiczem i jego Rodziną.

- Mam przekonanie, że łącząc doświadczenie dwóch firm, dwóch rodzin uda nam się wspólnie wykreować wiele ciekawych kulinarnych propozycji. A marka Makłowicz i Synowie będzie synonimem smaku i jakości - mówi Paweł Szataniak, prezes zarządu Grupy Kapitałowej Pamapol S.A.
 

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.
ding ad-box placeholder