Owocowe orzeźwienie od Somersby!

Marka Somersby znana z pysznych owocowych smaków piw alkoholowych i bezalkoholowych wprowadziła do oferty nowe produkty. Już dziś sięgnij po owocowe orzeźwienie!

Na wiosnę nowe smaki od Somersby
Bezalkoholowe połączenie smaku piwa i orzeźwiającej gruszki skradło podniebienia konsumentów. Źródło: Adobe Stock
Reklama

Na przypomnienie wiosny i lata!

W nadchodzącym sezonie konsumenci będą mogli posmakować nowych smaków od Somersby. W marcu na sklepowych półkach pojawiła się nowość - Somersby Cherry & Apple 4,5 proc. To doskonałe w smaku połączenie wytrawnej wiśni i soczyście słodkiego jabłka, które przywołują wspomnienia wakacyjnych chwil. Ten wariant ma piękny, czerwony kolor i słodko-kwaśny smak, który zapewnia maksimum orzeźwienia.

Z kolei do oferty piw bezalkoholowych dołącza innowacja smakowa, czyli połączenie czarnej porzeczki i orzeźwiającej limonki. Somersby Blackcurrant & Lime 0,0 proc. to najbardziej ekskluzywny wariant w portfolio marki. Mocno schłodzony będzie idealnym towarzyszem codziennych spotkań ze znajomymi.

Nowy smak dostępny jest w sprzedaży w butelce 0,4 l oraz w nowym formacie – puszkach fit o pojemności 330 ml. Mniejszy i wygodny rozmiar puszki jest odpowiedzią na potrzeby konsumentów i trendy rynkowe w kategorii napojowej.

Wyczekiwana, soczysta gruszka

Gruszka, to bez wątpienia jeden z najbardziej popularnych polskich owoców. Jak podaje firma, jest to także 4. najpopularniejszy wariant smakowy Somersby na świecie. Bezalkoholowe połączenie smaku piwa i orzeźwiającej gruszki przebojem podbiło podniebienia konsumentów.

Wychodząc naprzeciw zapytaniom smakoszy w mediach społecznościowych, marka zaproponowała wersję z procentami. Somersby Pear 4,5 proc. to słodko-kwaśny smak, kojarzący się z polskimi sadami. Będzie smakował idealnie schłodzony lub z kostkami lodu. 

- Gruszka jest jednym z najpopularniejszych polskich owoców, który nie tylko orzeźwia, ale i przywołuje miłe, letnie wspomnienia. Jesteśmy przekonani, że ten wariant spełni oczekiwania konsumentów, którzy wielokrotnie o nim wspominali na naszych mediach społecznościowych – mówi Justyna Seliga, specjalista ds. marketingu Somersby.

Gdzie kupimy Somersby Pear 4,5 proc.?

Jak podała firma, nowość - Somersby Pear 4,5 proc. w bezzwrotnych butelkach o pojemności 0,4 litra, dostępna jest w wyłącznej dystrybucji Grupy Eurocash, do którego należą takie sieci sklepów, jak: Groszek, Lewiatan, Duży Ben, abc, Gama, Euro Sklep i Delikatesy Centrum. 

Wszytskie nowe smaki z kolei, znajdziemy w lodówkach z piwem oraz lodówkach ustawionych obok innych wariantów piw bezalkoholowych i smakowych z oferty Carlsberg Polska.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Artykuły

Blog

Reklama