Reklama

Otwarcie pierwszego Primarka w Polsce już za nami! Zobacz fotorelację!

Tłumy na otwarciu pierwszego Primarka w Polsce szaleją! Czy możemy liczyć na tak niskie ceny, jak za granicą? Udało nam się wejść do sklepu kilka minut po dziesiątej, czy było warto?

Primak Polska. Pierwsze otwarcie!

Na ten moment czekaliśmy bardzo długo. Już od kilku lat chodziły słuchy o otwarciu w Polsce słynnej sieci Primark. Dziś od godziny 10 w Galerii Młociny w Warszawie każdy może zrobić zakupy w Primarku. Byliśmy w na miejscu kilka minut po otwarciu. Spodziewaliśmy się tłumów ludzi i tak właśnie było. Każdy, kto dotarł na miejsce, jakieś pół godziny po otwarciu, nie było już szans na zrobienie zakupów bez oczekiwania w kolejce przed sklepem. Na szczęście nam się udało! Ochrona pilnowała przyszłych klientów, a osoby wchodzące i wychodzące były liczone przez specjalny system. Primark Młociny przyciągnął rzesze osób w każdym wieku. Nic nie stało na przeszkodzie w dotarciu na miejsce, nawet to, że Galeria Młociny oddalona jest od centrum Warszawy o wiele kilometrów.

tłumy ludzi w Primarku w Polsce
Tłumy przed sklepem!
ludzie stojący przed wejściem do sklepu Primark
By wejść do sklepu trzeba zaczekać.

Jak wrażenia z otwarcia?

Na miejscu DJ, głośna muzyka, primarkowe cukierki krówki i niezliczona ilość klientów! Primark ma aż dwa piętra, ruchome schody i znakomite oświetlenie. Powierzchnia po brzegi wypełniona jest zachwycającymi, modnymi produktami. Sklep wygląda nowocześnie i stylowo. Na otwarciu panował wyjątkowy klimat, a koszyki klientów bardzo szybko stawały się pełne. Na miejscu nie zabrakło oczywiście troski o bezpieczeństwo. W sklepie zauważyć można było duże tablice z informacjami na temat jak dbać o siebie i innych.