• Logo
 • Gazetki
 • Produkty
 • Sklepy
 • Blog
 • Dni handlu
Reklama

Omiń kolejki w sklepach! Sprawdź nowy sposób!

Większość zamkniętych dotąd sklepów została otwarta. Chcesz się wybrać na zakupy, ale nie chcesz stać w kolejce? Możesz temu zaradzić!

04 maja zostały otwarte sklepy, do których długo nie mogliśmy wejść. W wielu miejscach zaczęły się tworzyć ogromne kolejki. Na chętnych do zakupów nie może narzekać IKEA. Przed sklepem sieci w Katowicach utworzyła się gigantyczna kolejka. To nie jedyny taki przypadek, klienci wyruszyli masowo do sklepów meblarskich.

Takie sytuacje mogą pojawiać się coraz częściej. Wiele osób uważa, że czas kwarantanny to świetny moment na remont lub przemeblowanie mieszkania. Wiele osób stęskniło się za zakupami, gdyż wiele sieci zamkniętych było bardzo długo. Sieć Ikea zamknęła swoje sklepy 14 marca. Sklep otworzył się ponownie prawie po dwóch miesiącach.

Chcesz uniknąć kolejek? Możesz temu zaradzić!

Aby, uniknąć kolejek możesz skorzystać z usługi KiedyDoSklepu.pl. Jest to wyszukiwarka Mastercard. Na stronie bez problemu sprawdzisz, kiedy zakupy robić najbezpieczniej. W specjalnych rubrykach wpisujesz swój kod pocztowy, rodzaj sklepu oraz dzień, w którym chcesz zrobić zakupy. Oblężenie w sklepie może zależeć od różnych czynników i różnić się od lokalizacji.
Wyszukiwarka przedstawia dane na wykresach. Wszystkie dane są tworzone dzięki analizie trendów w wydatkach i danych dotyczących płatności.

Pamiętajmy, że w sklepach nie obowiązują już wyznaczone godziny dla seniorów. Możesz robić zakupy w samo południe!

Paulina Kopeć

Miłośniczka muzyki, podróży, dobrych filmów i książek. W wolnym czasie tworzy piosenki, reportaże radiowe, pisze, biega, i jeździ rowerem.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

 • Kiedy do sklepu
 • Zakupy bez kolejek
 • Kolejki w sklepach
 • Zakupy
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Od poniedziałku w LidluLidl
19 - 21 kwietnia 2021
Gazetka Lidl
Wiosenne okazje w TatuumTatuum
1 - 30 kwietnia 2021
Gazetka Tatuum
Skorzystaj z promocji w sklepach AgataAgata
10 - 18 kwietnia 2021
Gazetka Agata
Otwarci na Wasze potrzeby - Leroy MelinLeroy Merlin
14 kwietnia - 6 maja 2021
Gazetka Leroy Merlin
Od poniedziałku w AldiAldi
19 - 24 kwietnia 2021
Gazetka Aldi
Start sezonu w Castoramie!Castorama
6 - 18 kwietnia 2021
Gazetka Castorama
Rossmann pomaga kobietom!     Rossmann
16 - 30 kwi 2021
Gazetka Rossmann
Katalog 2021 IKEAIKEA
1 sty - 31 gru 2021
Gazetka IKEA
Najlepsza oferta na rynku - Leroy Merlin Leroy Merlin
3 mar - 8 maj 2021
Gazetka Leroy Merlin
Cenomenalne zakupy - oferta dotyczy wybranych sklepów E.Leclerc E.Leclerc
13 - 25 kwi 2021
Gazetka E.Leclerc
Start sezonu w Castoramie!Castorama
6 - 18 kwi 2021
Gazetka Castorama
Katalog sklepu online LidlLidl
5 - 30 kwi 2021
Gazetka Lidl
Reklama

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
LogoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.