Oficjalny LEGO sklep w Polsce – otwarcie w przyszłym tygodniu!

To pierwszy taki punkt w naszym kraju. Fani kultowych klocków czekali na niego z niecierpliwością. Jeszcze w tym miesiącu będzie można kupić prezent na Dzień Dziecka w oficjalnym sklepie Lego w Warszawie.

Klocki Lego.
Reklama

Oficjalny LEGO sklep – kiedy otwarcie?

Klocki Lego zna chyba każdy, ich fanami są głównie dzieci, ale nie brakuje też zapalonych miłośników wśród dorosłych. Na rynku istnieje już tysiące rodzajów i serii jak Star Wars, Friends, City, Spider – Man, Toy Story i wiele więcej. Pomimo że nie ma problemu, by znaleźć kultowe produkty, bo dostępne są nie tylko w sklepach z zabawkami, ale też w supermarketach np. Tesco, Biedronka, Lidl czy Selgros, to ciągle brakowało oficjalnego punktu LEGO. Zmieni się to już 27 maja, właśnie na ten dzień zaplanowano wielkie otwarcie. Zakupy będzie można zrobić w centrum handlowym Westfield Arkadia w Warszawie.

LEGO szczyci się tym wydarzeniem

Marka LEGO dumna jest, że nareszcie otworzono pierwszy oficjalny sklep stacjonarny w naszym kraju. Przedstawiciele zapowiadają, że już nie mogą się doczekać na spotkanie z klientami. To wydarzenie oznacza, że Polska to ważny gracz na rynku w kontekście sprzedaży tych zabawek. Na odwiedzających czekać będzie salon o wielkości 285 m2, gdzie nie tylko uda się znaleźć bogatą ofertę, ale też pobawić klockami, spędzić miło czas i przenieść do innego świata. Warto pamiętać, że przed nami Dzień Dziecka, a wizyta w takim punkcie możne być świetną inspiracją i kopalnią pomysłów na prezent. Fani wspominanych artykułów powinni być zachwyceni!

Klocki Lego znajdziesz w tych gazetkach promocyjnych:

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama