Odzieżowa marka Mango będzie sprzedawać produkty dla domu!

Mango Home prawdopodobnie będzie sprzedawać nowe produkty kwietniu tego roku. Firma idzie w ślady za innymi sieciówkami, które mają podobny asortyment np. Zara Home czy H&M Home. Czy poszerzona oferta spodoba się klientom?

źródło: Mango
źródło: Mango
Reklama

Mango Home poszerza ofertę

Mango to hiszpańska marka skoncentrowana głównie na modzie. Okazuje się, że sieć poszerza swoją ofertę, a rezultaty tego będzie można obserwować jeszcze w kwietniu tego roku. W sklepie będzie można znaleźć dodatki dla domu jak np. elementy do urządzania wnętrz. Wszystko to w Mago Home online. Produkty będzie można znaleźć w ofercie całej Europy.

Co będzie można kupić w Mango?

Mango Home sprzedawać będzie asortyment w stylu śródziemnomorskim i w nowoczesnych klimatach. Dostępne będą świece zapachowe, tekstylia, zestawy naczyń kuchennych, koce, ręczniki, akcesoria kuchenne, poduszki, pościele i wiele innych. Produkty charakteryzowały się będą jasnymi i spokojnymi odcieniami. Klienci dzięki dodatkom będą mogli dopełnić wnętrze swojego domu od kuchni aż po sypialnię.

To wszystko przez klientów?

Przedstawiciele marki informowali w informacjach prasowych, że nowy format Mango Home jest odpowiedzią na zapotrzebowania klientów. Miłośnicy ubrań Mango zapragnęli, by w ich ulubionym sklepie mogli kupić też artykuły do urządzania wnętrz. Nie jest to nowy pomysł, gdyż tego typu rozwiązania wprowadzały już wcześniej inne marki. Projekt został zrealizowany głównie z myślą o klientach. Warto pamiętać, że zakupy w Mango Home będzie można robić wyłącznie online.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama