Odkryj 2 sezon Fucking Bornholm z Empik Go

Słuchowisko oraz film "Fucking Bornholm" w reżyserii Anny Kazejak powraca wraz z drugim sezonem. Tym razem akcja przenosi się do malowniczego kurortu narciarskiego Monterosa. Bohaterowie zostaną skonfrontowani z samotnością i trudnościami rodzicielstwa.

Fucking Monterosa w empik go
Fucking Monterosa Fot. Empik
Reklama

W 2020 roku zadebiutował serial audio "Fucking Bornholm". Błyskawicznie stał się najpopularniejszym serialem w aplikacji Empik Go, a rok później zdobył tytuł Bestsellera Empiku. Ta prosta historia o pokoleniu czterdziestolatków walczących z problemami w swoich związkach, przeniosła się na wielki ekran, a teraz doczekała się kontynuacji.

Drugi sezon Fucking Bornholm

W drugim sezonie, zatytułowanym "Fucking Monterosa", akcja rozgrywa się w malowniczym ośrodku narciarskim we Włoszech. Bohaterowie spędzają tam zimowe ferie z rodziną. Choć wiele się zmieniło od poprzedniego sezonu, wciąż pragną odnaleźć samych siebie w zgiełku codziennych spraw i obowiązków. Tło dobrze znanej historii stwarza okazję do refleksji nad trudnościami życia samotnego i rodzicielstwa. Anna Kazejak, Filip Kasperaszek i Ewa Rozenbajgier ponownie przedstawiają historię, która jest w stanie poruszyć serca wielu słuchaczy.

empik go Fucking Bornholm
Nowy sezon kultowej opowieści! Fot. Empik

Anna Kazejak, wywiadzie dla Empik zdradziła, dlaczego powstała kontynuacja serialu audio oraz filmu. Powodem było ciepłe przyjęcie historii przez słuchaczy i widzów w kinach. Kazejak podkreśla, że wielu ludzi odnalazło w postaciach z historii kawałek swojego osobistego doświadczenia. Dodatkowo bohaterowie - Maja, Hubert i Dawid - wydawali się żyć obok nas. To świadczy o sile i autentyczności historii. 

Opowieść dostępna na Empik Go

W drugiej części słuchowiska "Fucking Monterosa" głównymi bohaterami pozostają Maja, Hubert i Dawid. Bohaterzy zmierzą się z trudnościami związanymi z rozwodem, opieką nad dziećmi i miłosnymi trójkątami. Klaudia, była żona Dawida, i jej nowy partner, Krzysztof, również wracają do gry. Opowieść ta dotyka tematu relacji i poszukiwania siebie na nowo. Twórcy po raz drugi stworzyli kameralną opowieść, w której każdy związek ma swoją datę ważności. Czy istnieje nadzieja na znalezienie nowego szczęśliwego życia po tym terminie?

Jeśli zainteresowało Cię to słuchowisko, koniecznie pobierz aplikację Empik Go. 6 najnowszych odcinków audioserialu "Fucking Monterosa", jest już dostępna! 

Fucking Monterosa, Anna Kazejak

W rolach głównych: Agnieszka Grochowska, Maciej Stuhr, Ilona Ostrowska, Grzegorz Damięcki i Krzysztof Czeczot

  • Scenariusz: Filip Kasperaszek i Ewa Rozenbajgier
  • Reżyseria: Krzysztof Czeczot
  • Nagrania: Adrianna Wołowicz, Jan Świtlak
  • Realizacja Dźwięku: Jan Świtlak
  • Kierownictwo produkcji: Aleksandra Szatkowska
  • Producent wykonawczy: MAKE-IT
  • Producent: Paweł Heba i Anita Rochalska Empik Go

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama