• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Od 18 stycznia galerie znów otwarte? Są już pierwsze informacje.

W mediach toczy się dyskusja na temat tego, czy galerie handlowe pozostaną zamknięte, czy też nie. Pojawiły się pierwsze informacje, na temat tego, czego możemy się spodziewać w najbliższym czasie.

Co z galeriami handlowymi po 17 stycznia?

Obecny nakaz zamknięcia galerii handlowych i kwarantanna narodowa obowiązują do 17 stycznia. Wiele osób zastanawia się nad tym, co dalej. Okazuje się, że resort wiceministra rozwoju, pracy i technologii rekomenduje jak najszybsze otwarcie centrów handlowych. O tym fakcie wielokrotnie wspominał już sam Jarosław Gowin, okazuje się, że jest zwolennikiem jak najszybszego odmrażania całej gospodarki.

Jest duża szansa na to, że galerie handlowe, czyli wszystkie obecne w niej sklepy, będą mogły ponownie działać. To czy sprzedaż detaliczna i handel zostanie uruchomiony, okaże się w przyszłym tygodniu. Niestety na otwarcie gastronomii, basenów, siłowni stoków i hoteli trzeba będzie poczekać dłużej.

Decyzje nie są jednoznaczne

Żadne informacje nie są jeszcze tak naprawdę pewne. Z jednej strony mówi się o jak najszybszym otwarciu, z drugiej strony jest ryzyko, że galerie handlowe zostaną zamknięte do końca stycznia. Są jednak duże nadzieje na luzowanie obostrzeń już od 18.01. Wynik decyzji zależał będzie od opinii wirusologów i lekarzy. Należy na bieżąco obserwować liczby zakażeń i rezultatów wynikających z kwarantanny. Przypomnijmy, kwarantanna narodowa trwa od 28 grudnia 2020 do 17 stycznia 2021. Roku. Na ten moment galerie handlowe otwarte są tylko częściowo, wyjątkami są sklepy spożywcze jak np, Carrefour, Biedronka czy Auchan, apteki, drogerie i księgarnie. 

Sprawdź gazetki promocyjne sklepów:

Paulina Kopeć

Miłośniczka muzyki, podróży, dobrych filmów i książek. W wolnym czasie tworzy muzykę, reportaże radiowe i pisze. Kocha życie! Ma w planach kilka podróży autostopowych i nie tylko. Chce widzieć szczęście w każdej małej rzeczy, bo piękno jest tuż obok, każdego dnia. Piękno jest nawet w kawie i uśmiechu, a uśmiech może zmienić cały dzień, może nawet zmienić człowieka. Paulina, kolekcjonerka uśmiechów.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Koronawirus
  • Ding poleca
  • Galerie handlowe
  • Intermarche
  • Leroy merlin
  • E.leclerc
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Gazetka promocyjna KauflandKaufland
14 - 20 stycznia 2021
Gazetka Kaufland
Hity Tygodnia w sklepach Polomarket POLOmarket
13 - 19 stycznia 2021
Gazetka POLOmarket
Cenomenalne zakupy w E.LeclercuE.Leclerc
12 - 23 stycznia 2021
Gazetka E.Leclerc
Remont łazienki z Leroy Merlin!Leroy Merlin
30 grudnia 2020 - 19 stycznia 2021
Gazetka Leroy Merlin
Okazje w IntermarcheIntermarche Super
12 - 18 stycznia 2021
Gazetka Intermarche Super
Urządź sypialnie z Black Red WhiteBlack Red White
28 grudnia 2020 - 3 lutego 2021
Gazetka Black Red White
Rossmann przebija wszystkoRossmann
16 - 31 sty 2021
Gazetka Rossmann
Katalog LidlaLidl
11 - 16 sty 2021
Gazetka Lidl
Urządź sypialnie z Black Red WhiteBlack Red White
28 gru 2020 - 3 lut 2021
Gazetka Black Red White
Od poniedziałku w BiedronceBiedronka
11 - 16 sty 2021
Gazetka Biedronka
Okazje tygodnia w BiedronceBiedronka
4 - 20 sty 2021
Gazetka Biedronka
E.Leclerc - Niskie ceny, my to mamy!E.Leclerc
5 - 16 sty 2021
Gazetka E.Leclerc

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge