• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Nowy absurd w godzinach dla seniorów! Czy coś się zmieni?

Godziny dla seniorów wzbudzają wiele kontrowersji. W ostatnim czasie rząd zniwelował kilka nieścisłości, ale są też takie, które pozostają bez zmian.

Godziny dla seniorów

Każdy senior może robić zakupy w specjalnie wyznaczonych godzinach pomiędzy 10 – 12. W tym czasie osoby starsze mogą czuć się bezpieczniej, gdyż żadna osoba poniżej 60 roku życia nie zostaje wpuszczona do sklepu. Spraw dotyczy również aptek czy drogerii. Dodatkowo seniorzy mogą robić zakupy również w pozostałych godzinach. Ten fakt wzbudza duże zdenerwowanie śród ludzi młodych, którzy obserwują, że starsze osoby bardzo często nie korzystają ze swoich przywilejów. Kończy się na tym, ze sklepy przez dwie godziny świecą pustkami, a młodsi, którzy chcą wejść, są wypraszani.

Absurd w godzinach dla seniorów

Teraz zauważono nowy absurd w sprawie godzin dla seniorów. Osoby starsze często muszą poruszać się przy pomocy opiekuna. Godziny dla seniorów zmuszają ich jednak robić zakupy samodzielnie. Przepisy zabraniają, by młodsza osoba pomagająca, mogła wejść razem z seniorem. Rząd nie zdecydował się zmienić przepisu. Ciągle trwają apele o to, aby osoby starsze były wyręczane w zakupach przez młodszych. Zostanie w domu, gwarantuje bowiem największe bezpieczeństwo.

Sprawdź gdzie są promocje!

Paulina Kopeć

Miłośniczka muzyki, podróży, dobrych filmów i książek. W wolnym czasie tworzy muzykę, reportaże radiowe i pisze. Kocha życie! Ma w planach kilka podróży autostopowych i nie tylko. Chce widzieć szczęście w każdej małej rzeczy, bo piękno jest tuż obok, każdego dnia. Piękno jest nawet w kawie i uśmiechu, a uśmiech może zmienić cały dzień, może nawet zmienić człowieka. Paulina, kolekcjonerka uśmiechów.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Castorama
  • Lidl
  • Intermarche
  • Zakupy
  • Ding poleca
  • Koronawirus
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Świąteczne miasteczko w Leroy MerlinLeroy Merlin
20 listopada - 24 grudnia 2020
Gazetka Leroy Merlin
Oferta od czwartku w Lidlu!Lidl
26 - 28 listopada 2020
Gazetka Lidl
Katalog świątecznych Promocji PlusPlus
13 listopada - 24 grudnia 2020
Gazetka Plus
Prezenty, które inspirują w Media MarktMedia Markt
20 listopada - 10 grudnia 2020
Gazetka Media Markt
Smakuj chwile z Black Red WhiteBlack Red White
12 listopada - 24 grudnia 2020
Gazetka Black Red White
Najnowsze okazje w Polomarket!POLOmarket
25 listopada - 1 grudnia 2020
Gazetka POLOmarket
Rossmann - Mikołajkowe inspiracjeRossmann
16 - 30 lis 2020
Gazetka Rossmann
Świąteczna gazetka Carrefour!Carrefour
3 - 28 lis 2020
Gazetka Carrefour
Katalog zabawki - sklep onlineLidl
23 paź - 24 gru 2020
Gazetka Lidl
W świątecznym nastroju w Kaufland!Kaufland
5 lis - 5 gru 2020
Gazetka Kaufland
Akcesoria i dekoracje w Agata MebleAgata
12 - 28 lis 2020
Gazetka Agata
Wnętrza w pełnym świecie - CastoramaCastorama
12 - 29 lis 2020
Gazetka Castorama

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge