• Logo
  • Krakówul. Bolesława Czuchajowskiego

Nowe sposoby na sprzedaż słodyczy

Sprzedaż słodyczy luzem to koncept który miał przyczynić się do atrakcyjniejszego wyglądu sklepu. Fazy testowe już się zakończyły.

Faza testowa "Złap słodki luz"

W wielu sklepach mamy możliwość kupienia słodyczy na wagę. Są one umieszczane w specjalnych pojemnikach, a konsumenci mogą samodzielnie pakować i mieszać wybrane produkty. Dla wielu z nas jest to wygodne, ponieważ nie zmusza do kupienia całych opakowań jednego rodzaju słodyczy, a pozwala degustować różne smakołyki jednocześnie. Sieć sklepów Lidl Polska postanowiła sprawdzić ten udoskonalony, bardziej przyjazny dla klienta koncept sprzedaży cukierków na wagę. Projekt nazwano "Złap słodki luz" i testowano go w w kilku w pojedynczych sklepach w Polsce.

Co z konceptem?

Głównym celem wprowadzenia konceptu w życie miało być polepszenie wizualnej fasady sklepu. Lidl Polska chce aby nowe sposoby na sprzedaż, przyczyniły się do wygody konsumentów ale również pracowników sklepu. Ostatecznie koncept nie zostanie wprowadzony w życie, a sklep pozostanie przy dotychczasowej metodzie sprzedaży słodyczy na wagę - bezpośrednio z kartonów. Sieć sklepów wybrała to co najbardziej usprawnia pracę w sklepie. To że koncept "Złap słodki luz" nie przyjął się, nie oznacza, że sklep nie będzie testował innych nowych rozwiązań. Na ten moment nie wiadomo jakie zmiany przed nami, niezależnie od tego możemy być pewni, że nieustannie trwają pracę nad udoskonalaniem jakości sprzedaży i naszego komfortu.

słodycze

Karolina Prominska

Miłośniczka pięknych miejsc i rzeczy. Od zawsze szuka najlepszych promocji. Pasjonatka zakupów i kosmetyków. Po godzinach uwielbia podróżować.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Słodkości
  • Testownie
  • Słodycze na wagę
  • Zakupy
  • Słodycze
  • Cukierki
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Stylowe wnętrza w Leroy MerlinLeroy Merlin
12 lut - 2 mar 2020
Gazetka Leroy Merlin
Zimowe inspiracje w Black Red WhiteBlack Red White
4 lut - 3 mar 2020
Gazetka Black Red White
hit
Carrefour - wszyscy zasługujemy na najlepszeCarrefour
11 - 24 lut 2020
Gazetka Carrefour
hit
Akcja podłogi i drzwi w sklepach Castorama!Castorama
19 lut - 17 mar 2020
Gazetka Castorama
hit
Katalog LidlaLidl
17 - 24 lut 2020
Gazetka Lidl
Na dobry tydzień - KauflandKaufland
20 - 26 lut 2020
Gazetka Kaufland

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge