Reklama

Nowe sposoby na sprzedaż słodyczy

Sprzedaż słodyczy luzem to koncept który miał przyczynić się do atrakcyjniejszego wyglądu sklepu. Fazy testowe już się zakończyły.

Faza testowa "Złap słodki luz"

W wielu sklepach mamy możliwość kupienia słodyczy na wagę. Są one umieszczane w specjalnych pojemnikach, a konsumenci mogą samodzielnie pakować i mieszać wybrane produkty. Dla wielu z nas jest to wygodne, ponieważ nie zmusza do kupienia całych opakowań jednego rodzaju słodyczy, a pozwala degustować różne smakołyki jednocześnie. Sieć sklepów Lidl Polska postanowiła sprawdzić ten udoskonalony, bardziej przyjazny dla klienta koncept sprzedaży cukierków na wagę. Projekt nazwano "Złap słodki luz" i testowano go w w kilku w pojedynczych sklepach w Polsce.

Co z konceptem?

Głównym celem wprowadzenia konceptu w życie miało być polepszenie wizualnej fasady sklepu. Lidl Polska chce aby nowe sposoby na sprzedaż, przyczyniły się do wygody konsumentów ale również pracowników sklepu. Ostatecznie koncept nie zostanie wprowadzony w życie, a sklep pozostanie przy dotychczasowej metodzie sprzedaży słodyczy na wagę - bezpośrednio z kartonów. Sieć sklepów wybrała to co najbardziej usprawnia pracę w sklepie. To że koncept "Złap słodki luz" nie przyjął się, nie oznacza, że sklep nie będzie testował innych nowych rozwiązań. Na ten moment nie wiadomo jakie zmiany przed nami, niezależnie od tego możemy być pewni, że nieustannie trwają pracę nad udoskonalaniem jakości sprzedaży i naszego komfortu.

słodycze

Karolina Prominska

Miłośniczka pięknych miejsc i rzeczy. Od zawsze szuka najlepszych promocji. Pasjonatka zakupów i kosmetyków. Po godzinach uwielbia podróżować.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Od czwartku w Lidlu!    Lidl
24 - 28 listopada 2021
Gazetka Lidl
Black Week w KauflandzieKaufland
25 listopada - 1 grudnia 2021
Gazetka Kaufland
Polomarket - wszystko co ulubione na święta!POLOmarket
24 - 30 listopada 2021
Gazetka POLOmarket
Agata na długie jesienne wieczoryAgata
12 - 27 listopada 2021
Gazetka Agata
Action ma najlepsze prezenty! Action
24 - 30 listopada 2021
Gazetka Action
Świąteczne miasteczko z Leroy MerlinLeroy Merlin
19 listopada - 24 grudnia 2021
Gazetka Leroy Merlin
Biedronka - kraina zabawekBiedronka
8 lis - 24 gru 2021
Gazetka Biedronka
Szalone okazje w Biedronce Biedronka
15 lis - 1 gru 2021
Gazetka Biedronka
W tym tygodniu w Biedronce!     Biedronka
22 - 28 lis 2021
Gazetka Biedronka
Okazje świąteczne i nie tylko w Biedronce Biedronka
22 lis - 8 gru 2021
Gazetka Biedronka
W tym tygodniu w Biedronce!     Biedronka
25 lis - 1 gru 2021
Gazetka Biedronka
Do świąt coraz bliżej - RossmanRossmann
16 - 30 lis 2021
Gazetka Rossmann
Reklama

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
LogoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.