• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Nowe przywileje dla seniorów w sklepach. Biedronka i Tesco ułatwiają zakupy !

W czasie koronawirusa robienie zakupów jest szczególnie niebezpieczne dla osób starszych. Z tego powodu sieci handlowe jak Tesco i Biedronka wprowadziły nowe zasady.

Najważniejszą zmianą są specjalne godziny zakupów dla seniorów. Seniorzy, w pierwszej godzinie otwarcia sklepu, będą mogli wejść jako pierwsi. Co więcej, przez cały dzień będą obsługiwani w kasach poza kolejnością.

W Biedronce „Czas na pomaganie seniorom 65+”

Od dzisiaj (24 marca), w sklepach będziemy mogli znaleźć specjalne skrzynki oraz gotowe do wypełnienia proste formularze. Formularz może wypełnić każda osoba, która potrzebuje pomocy w zrobieniu zakupów oraz każdy, kto taką pomoc oferuje. Można też zgłosić się telefonicznie pod numerem 22 205 33 00. Biedronka ma być łącznikiem między potrzebującymi seniorami i osobami, które mieszkają w ich sąsiedztwie.
 

Akcja dla seniorów w Tesco
 

W sklepach Tesco akcja też rozpoczyna się dzisiaj. Specjalna godzina zakupów dla seniorów 9-10. Sieć apeluje, aby w tych godzinach pozwolić bezpiecznie zrobić zakupy osobom starszym. Akcja nie oznacza, że osoby młode nie będą mogły zrobić zakupów w tym czasie. Można jednak zastanowić się, czy nie możemy poczekać, może warto?

Podobne akcje zostały wprowadzone już m.in. w Wielkiej Brytanii. O takich akcjach warto informować osoby ze swojego otoczenia. Być może dzięki nam ktoś poczuje się bezpieczniej?


 

Paulina Kopeć

Miłośniczka muzyki, podróży, dobrych filmów i książek. W wolnym czasie tworzy muzykę, reportaże radiowe i pisze. Kocha życie! Ma w planach kilka podróży autostopowych i nie tylko. Chce widzieć szczęście w każdej małej rzeczy, bo piękno jest tuż obok, każdego dnia. Piękno jest nawet w kawie i uśmiechu, a uśmiech może zmienić cały dzień, może nawet zmienić człowieka. Paulina, kolekcjonerka uśmiechów.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Seniorzy
  • Zakupy w tesco
  • Zakupy w biedronce
  • Koronawirus
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Kaufland - oferta handlowaKaufland
9 - 15 lipca 2020
Gazetka Kaufland
Od czwartku w LidlLidl
9 - 11 lipca 2020
Gazetka Lidl
Najlepsza oferta dla domu w Leroy Merlin!Leroy Merlin
25 czerwca - 15 lipca 2020
Gazetka Leroy Merlin
Od środy do wtorku w PolomarkeciePOLOmarket
8 - 14 lipca 2020
Gazetka POLOmarket
Kupuj mądrze w Carrefour!Carrefour
7 - 18 lipca 2020
Gazetka Carrefour
Lato niskich cen w Tesco!Tesco Centra Handlowe
9 - 15 lipca 2020
Gazetka Tesco Centra Handlowe
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Rossmann przyjazny naturzeRossmann
1 - 15 lip 2020
Gazetka Rossmann
Wygodne lato w Biedronce! Biedronka
29 cze - 11 lip 2020
Gazetka Biedronka
Najlepsza oferta dla domu w Leroy Merlin!Leroy Merlin
25 cze - 15 lip 2020
Gazetka Leroy Merlin
Lato niskich cen w Pepco!Pepco
26 cze - 9 lip 2020
Gazetka Pepco
Katalog LidlLidl
6 - 11 lip 2020
Gazetka Lidl
Lidl - katalogLidl
6 - 31 lip 2020
Gazetka Lidl

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge