Reklama

Nowe przywileje dla seniorów w sklepach. Biedronka i Tesco ułatwiają zakupy !

W czasie koronawirusa robienie zakupów jest szczególnie niebezpieczne dla osób starszych. Z tego powodu sieci handlowe jak Tesco i Biedronka wprowadziły nowe zasady.

Najważniejszą zmianą są specjalne godziny zakupów dla seniorów. Seniorzy, w pierwszej godzinie otwarcia sklepu, będą mogli wejść jako pierwsi. Co więcej, przez cały dzień będą obsługiwani w kasach poza kolejnością.

W Biedronce „Czas na pomaganie seniorom 65+”

Od dzisiaj (24 marca), w sklepach będziemy mogli znaleźć specjalne skrzynki oraz gotowe do wypełnienia proste formularze. Formularz może wypełnić każda osoba, która potrzebuje pomocy w zrobieniu zakupów oraz każdy, kto taką pomoc oferuje. Można też zgłosić się telefonicznie pod numerem 22 205 33 00. Biedronka ma być łącznikiem między potrzebującymi seniorami i osobami, które mieszkają w ich sąsiedztwie.
 

Akcja dla seniorów w Tesco
 

W sklepach Tesco akcja też rozpoczyna się dzisiaj. Specjalna godzina zakupów dla seniorów 9-10. Sieć apeluje, aby w tych godzinach pozwolić bezpiecznie zrobić zakupy osobom starszym. Akcja nie oznacza, że osoby młode nie będą mogły zrobić zakupów w tym czasie. Można jednak zastanowić się, czy nie możemy poczekać, może warto?

Podobne akcje zostały wprowadzone już m.in. w Wielkiej Brytanii. O takich akcjach warto informować osoby ze swojego otoczenia. Być może dzięki nam ktoś poczuje się bezpieczniej?


 

Paulina Kopeć

Miłośniczka muzyki, podróży, dobrych filmów i książek. W wolnym czasie tworzy piosenki, reportaże radiowe, pisze, biega, i jeździ rowerem.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Polomarket - wszystko co ulubione ne Święta! POLOmarket
8 - 14 grudnia 2021
Gazetka POLOmarket
Świąteczne miasteczko z Leroy MerlinLeroy Merlin
19 listopada - 24 grudnia 2021
Gazetka Leroy Merlin
Od poniedziałku w LidluLidl
6 - 8 grudnia 2021
Gazetka Lidl
Kaufland -wielki wybór na świętaKaufland
2 - 8 grudnia 2021
Gazetka Kaufland
Kraina PrezentówE.Leclerc
30 listopada - 12 grudnia 2021
Gazetka E.Leclerc
Zestawy na święta od T-Mobile! T-Mobile
8 listopada - 22 grudnia 2021
Gazetka T-Mobile
Katalog świąteczny Lidl - kosmetykiLidl
18 lis - 24 gru 2021
Gazetka Lidl
W tym tygodniu w Biedronce!     Biedronka
2 - 8 gru 2021
Gazetka Biedronka
Katalog zabawki - LidlLidl
16 lis - 24 gru 2021
Gazetka Lidl
Biedronka - kraina zabawekBiedronka
8 lis - 24 gru 2021
Gazetka Biedronka
Okazje świąteczne i nie tylko w Biedronce Biedronka
22 lis - 8 gru 2021
Gazetka Biedronka
Lidl - w oczekiwaniu na świętaLidl
4 lis - 24 gru 2021
Gazetka Lidl
Reklama

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
LogoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.