• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Nowe oznaczenia na produktach w Auchan!

Sieć Auchan wprowadza zmiany. Jakich produktów dotyczą nowe etykiety?

Zmiana w Auchan

Sieć zdecydowała się na wprowadzenie oznaczeń Nutri – Score. Będą to nowe etykiety żywieniowe dla produktów marki własnej Auchan. Zmiany będą przebiegać stopniowo, do końca tego roku nowe etykiety będzie miało około 30% produktów marki własnej. Auchan wprowadza w życie nową strategię, która ma na celu promowanie dobrej żywności. Dzięki nowym etykietom będzie można łatwiej i szybciej oceniać wartości odżywcze produktów. Na opakowaniu umieszczona będzie, 5 -cio kolorowa skala. Do 2020 roku oznaczone mają być nią wszystkie produkty marki własnej w sklepie.

Etykieta Nutri Score

To nie tylko etykieta, lecz system oceniania produktów. Według specjalnych wskaźników będzie można wybierać te produkty, które warto wybrać. Kolor zielony będzie dotyczył produktów najlepszych, a czerwony tych mniej zdrowych, których nie powinniśmy jeść za często. Najwyższe oceny będą miały produkty o wysokiej zawartości białka i witamin, te z wysoką zawartością tłuszczu i cukru będą oceniane najgorzej. Oznaczenia nie będą dotyczyły wody i jedzenia jednoskładnikowego. Wprowadzane zmiany mają ułatwić zakupy klientom. Dzięki nowym etykietom w szybszy sposób dowiemy się, co tak naprawdę zamierzamy zjeść. Etykiety będą czytelne i przejrzyste, być może dzięki nim zaczniemy odżywiać się trochę lepiej?

Sprawdź gazetki!

Paulina Kopeć

Miłośniczka muzyki, podróży, dobrych filmów i książek. W wolnym czasie tworzy muzykę, reportaże radiowe i pisze. Kocha życie! Ma w planach kilka podróży autostopowych i nie tylko. Chce widzieć szczęście w każdej małej rzeczy, bo piękno jest tuż obok, każdego dnia. Piękno jest nawet w kawie i uśmiechu, a uśmiech może zmienić cały dzień, może nawet zmienić człowieka. Paulina, kolekcjonerka uśmiechów.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Ding poleca
  • Promocje
  • Tesco
  • Auchan
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Gazetka promocyjna KauflandKaufland
14 - 20 stycznia 2021
Gazetka Kaufland
Hity Tygodnia w sklepach Polomarket POLOmarket
13 - 19 stycznia 2021
Gazetka POLOmarket
Cenomenalne zakupy w E.LeclercuE.Leclerc
12 - 23 stycznia 2021
Gazetka E.Leclerc
Remont łazienki z Leroy Merlin!Leroy Merlin
30 grudnia 2020 - 19 stycznia 2021
Gazetka Leroy Merlin
Okazje w IntermarcheIntermarche Super
12 - 18 stycznia 2021
Gazetka Intermarche Super
Urządź sypialnie z Black Red WhiteBlack Red White
28 grudnia 2020 - 3 lutego 2021
Gazetka Black Red White
Rossmann przebija wszystkoRossmann
16 - 31 sty 2021
Gazetka Rossmann
Urządź sypialnie z Black Red WhiteBlack Red White
28 gru 2020 - 3 lut 2021
Gazetka Black Red White
Okazje tygodnia w BiedronceBiedronka
4 - 20 sty 2021
Gazetka Biedronka
Remont łazienki z Leroy Merlin!Leroy Merlin
30 gru 2020 - 19 sty 2021
Gazetka Leroy Merlin
Oczywiste wybory w BiedronceBiedronka
18 sty - 3 lut 2021
Gazetka Biedronka
Prezenty na Dzień Babci i Dziadka w BiedronceBiedronka
11 - 27 sty 2021
Gazetka Biedronka

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge