• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Nowe automaty w Bircomarche! Sieć stawia na rozwój e- commerce.

Robiąc zakupy w Bricomarche, produkty możesz odebrać w specjalnych paczkomatach. Próbowałeś tego rozwiązania?

Z Bircomatów korzystać można już we wszystkich sklepach Bricomarche. Co to takiego? To specjalne paczkomaty, w których towar można odebrać niezależnie od pory dnia i godziny, w systemie 24/7. Do tej pory z usługi Bricomatów korzystać można było tylko w 10 lokalizacjach. Model click&collect staje się coraz modniejszy, a konsumenci chętnie korzystają z usługi. Miejscowości, w których zawitały nowe Bricomaty to Barlinka, Działdowo, Lipna, Knurów, Kołobrzeg, Poznań, Rydułtowy, Sanok, Sokółki, Starachowice, Stargard, Szczecin, Trzebnica oraz Zielona Góra.

Sprawdź produkty w Intermarche:

Jak to wygląda w praktyce?

Zakupy w Bricomarhce zrobić możesz stacjonarnie, ale równie dobrze produkty zamówić można online. Gdy już zrealizujesz zamówienie, do wyboru masz kilka form odbioru. Między innymi dowóz przy pomocy kuriera. Jest to przydatne szczególnie wielkogabarytowych produktów. Swoje zamówienia odebrać można też oczywiście w Bricomatach. Jak podkreślają przedstawiciele sieci, firmie zależy na wygodzie i bezpieczeństwu klientów, a nowe udogodnienia, będą ciągle ulepszane.

Podobny asortyment znajdziesz w Castoramie:

Czy w Bricomatach odbierzesz również duże produkty?

Tak, możesz zamówić drzwi lub duże płyty OSB, a one również zostaną spakowane do paczkomatu. Gabaryty nie stanowią tutaj problemu.

ding

Paulina Kopeć

Miłośniczka muzyki, podróży, dobrych filmów i książek. W wolnym czasie tworzy muzykę, reportaże radiowe i pisze. Kocha życie! Ma w planach kilka podróży autostopowych i nie tylko. Chce widzieć szczęście w każdej małej rzeczy, bo piękno jest tuż obok, każdego dnia. Piękno jest nawet w kawie i uśmiechu, a uśmiech może zmienić cały dzień, może nawet zmienić człowieka. Paulina, kolekcjonerka uśmiechów.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Intermarche
  • Bricomarche
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Kaufland - oferta handlowaKaufland
9 - 15 lipca 2020
Gazetka Kaufland
Od czwartku w LidlLidl
9 - 11 lipca 2020
Gazetka Lidl
Najlepsza oferta dla domu w Leroy Merlin!Leroy Merlin
25 czerwca - 15 lipca 2020
Gazetka Leroy Merlin
Od środy do wtorku w PolomarkeciePOLOmarket
8 - 14 lipca 2020
Gazetka POLOmarket
Moda na lato w Carrefour!Carrefour
14 - 26 lipca 2020
Gazetka Carrefour
Lato niskich cen w Tesco!Tesco Centra Handlowe
9 - 15 lipca 2020
Gazetka Tesco Centra Handlowe
Rossmann przyjazny naturzeRossmann
1 - 15 lip 2020
Gazetka Rossmann
Wygodne lato w Biedronce! Biedronka
29 cze - 11 lip 2020
Gazetka Biedronka
Katalog LidlLidl
6 - 11 lip 2020
Gazetka Lidl
Najlepsza oferta dla domu w Leroy Merlin!Leroy Merlin
25 cze - 15 lip 2020
Gazetka Leroy Merlin
Stylowe lato Black Red WhiteBlack Red White
2 lip - 4 sie 2020
Gazetka Black Red White
Od czwartku w LidlLidl
9 - 11 lip 2020
Gazetka Lidl

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge