• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Nowa kawa, niezwykłe inicjały

Na rynku pojawiła się nowa kawa. Jedna z niewątpliwych ikon piłki nożnej Robert Lewandowski promuję ją swoimi inicjałami

 Jeśli ktoś jeszcze nie miał okazji usłyszeć, mowa o kawie RL9, która aktualnie dostępna jest w sieciach sklepów Kaufland. Zanim kawa zaczęła pojawiać się w Polsce trafiła na niemiecki rynek spożywczy. Jako, że jest to nowy produkt w najbliższym czasie dostępna będzie ona w cenie promocyjnej. Co ważne dostępne są trzy rodzaje RL9, takie jak crème, espresso i goldDostępna jest kawa zarówno ziarnista jak i rozpuszczalna.

kosmetyki dla mężczyzn

 Będziecie chcieli spróbować?

Twarz kampanii reklamowej – Robert Lewandowski jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci na obecnym rynku marketingowym. Współpracuje on z wieloma dużymi markami, które mogą pochwalić się produktami kojarzonymi z aktywnością fizyczną np. napoje izotoniczne czy woda. Do tego dochodzą również kampanie wizerunkowe mające na celu prezentowanie go jako człowieka z uniwersalnymi wartościami.

kawa

To że kawa Lewandowskiego wzbudzi duże zainteresowanie wśród konsumentów jest raczej do przewidzenia, można nawet podejrzewać, że na tym produkcie się nie skończy. Sponsorowanie produktów własnym nazwiskiem przez największe gwiazdy w kraju nie jest dziś nowością, a wręcz opłacalną i często stosowaną taktyką. Jaki będzie kolejny produkt i czy obecny nas zaskoczy czymś wyjątkowym?

Aby się przekonać należy sprawdzić, z pewnością jest to interesujące.

Karolina Prominska

Miłośniczka pięknych miejsc i rzeczy. Od zawsze szuka najlepszych promocji. Pasjonatka zakupów i kosmetyków. Po godzinach uwielbia podróżować.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Promocje
  • Nowości
  • Kampaniereklamowe
  • Zakupy
  • Sklepy
  • Lewandowski
  • Kawa
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Leroy Merlin - najlepsza oferta na rynkuLeroy Merlin
6 - 26 sierpnia 2020
Gazetka Leroy Merlin
Od poniedziałku  w LidluLidl
10 - 12 sierpnia 2020
Gazetka Lidl
Black Red White  wita szkołe! Black Red White
6 sierpnia - 8 września 2020
Gazetka Black Red White
Polo Market - oferta od środy do wtorkuPOLOmarket
5 - 11 sierpnia 2020
Gazetka POLOmarket
Drzwi i podłogi w CastoramieCastorama
29 lipca - 23 sierpnia 2020
Gazetka Castorama
Hity w cenie w Intermarche! Intermarche Super
4 - 10 sierpnia 2020
Gazetka Intermarche Super
Skarb RossmannRossmann
20 lip - 31 sie 2020
Gazetka Rossmann
Odkryj więcej w sklepach Rossmann! Rossmann
1 - 15 sie 2020
Gazetka Rossmann
Lidl - katalogLidl
6 lip - 31 sie 2020
Gazetka Lidl
Drzwi i podłogi w CastoramieCastorama
29 lip - 23 sie 2020
Gazetka Castorama
Pepco Spragnione Słońca! Pepco
23 cze - 31 sie 2020
Gazetka Pepco
Szkoła w BiedronceBiedronka
3 - 22 sie 2020
Gazetka Biedronka

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge