• Logo
  • Krakówul. Bolesława Czuchajowskiego

Nowa forma płatności w Lidlu

Sklepy Lidl wprowadzą nową formę płatności. Sprawdź to!

Z powodu epidemii koronawirusa w Polsce klientom proponuje się płatności kartą. Lidl proponuje nowa możliwość płatności bezgotówkowych Lidl Pay. Nowa usługa jest w fazie testowej. Sprawdzają ją pracownicy sieci Lidl i ich rodziny w ponad 200 sklepach w Polsce.
 

Jak działa Lidl Pay ?

Aby skorzystać z usługi należy pobrać aplikację Lidl Plus. Usługa płatności będzie dostępna właśnie dzięki niej. Klient będzie musiał podpiąć do aplikacji Lidl Plus swoją kartę płatniczą, a następnie dokonać autoryzacji operacji w swoim banku. Płatność odbywa się poprzez wygenerowanie kodu QR w aplikacji. Kod skanowany na czytniku kasowym w sklepie. Będą naliczane również rabaty! 

Warto śledzić zmiany na bierząco i szukać promocji w gazetkach online. 

Paulina Kopeć

Miłośniczka muzyki, podróży, dobrych filmów i książek. W wolnym czasie tworzy muzykę, reportaże radiowe i pisze. Kocha życie! Ma w planach kilka podróży autostopowych i nie tylko. Chce widzieć szczęście w każdej małej rzeczy, bo piękno jest tuż obok, każdego dnia. Piękno jest nawet w kawie i uśmiechu, a uśmiech może zmienić cały dzień, może nawet zmienić człowieka. Paulina, kolekcjonerka uśmiechów.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Lidl pay
  • Lidl plus
  • Promocje
  • Lidl
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Dołącz do bohaterów domu z Leroy MerlinLeroy Merlin
25 mar - 15 kwi 2020
Gazetka Leroy Merlin
hit
Carrefour - Apetyt na cudowne świętaCarrefour
6 - 11 kwi 2020
Gazetka Carrefour
hit
Carrefour - oferta świąteczna!Carrefour
31 mar - 11 kwi 2020
Gazetka Carrefour
hit
W tym tygodniu w BiedronceBiedronka
6 - 11 kwi 2020
Gazetka Biedronka
Wielkanocne tradycje w Tesco Supermarket!Tesco Supermarket
2 - 11 kwi 2020
Gazetka Tesco Supermarket
hit
Od czwartku w Lidlu!Lidl
9 - 11 kwi 2020
Gazetka Lidl
hit

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge