• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Niedziele handlowe coraz bliżej! Polacy już nie mogą się doczekać na 13- go grudnia!

Pierwsza niedziela handlowa w grudniu już za nami. Wiadomo, że w tym dniu utargi wcale nie były wybitnie dużo. Czy w kolejne weekendy będzie lepiej? Polacy już cieszą się na świąteczne zakupy!

Niedziele handlowe w grudniu

Na grudzień przypadło zdecydowanie najwięcej niedziel handlowych. Pomimo że początkowo klienci mieli skorzystać tylko z dwóch, ostatecznie zakupy można było robić też w Mikołajki 6 grudnia. Kolejne będzie można zrobić w niedzielę 13 i 20 grudnia. To ostatnie weekendy z handlową niedzielą przed świętami. Wiele osób będzie szukało świątecznych prezentów w galeriach handlowych. Sklepy zacierają ręce i liczą na jak największe zyski. Z powodu pandemii, mimo wszystko sprzedaż w dużej mierze przeniosła się do Internetu. Niektórzy boją się wchodzić w zatłoczone miejsca i dotykać towarów. Zakupy online pomimo otwartych sklepów cieszą się dużym zainteresowaniem.

Handel podoba się klientom?

Według badań Polacy z niecierpliwością czekają na niedziele handlowe. Inquiry wykazała, że za otwarciem galerii handlowych było ponad 70% osób, a za zniesieniem handlu 69% badanych. Oczekiwania Polaków są bardzo różne, gdyż nadal prawie 30% nie zgadzało się z likwidowaniem obostrzeń i zakazów. Zastanawiające jest, że 48% badanych nie zadeklarowało chęci robienia zakupów w otwartych galeriach.

Warto mieć na uwadze to, że centra handlowe przygotowały się na obostrzenia sanitarne. Klienci liczeni są przed wejściem do sklepu, a w kolejkach zachowywany jest dystans. Pamiętać trzeba, o niedzielach handlowych i wybrać tylko jeden dzień spośród weekendu. W ten sposób ograniczmy wielkości kolejek i zagęszczenie w galeriach. Część zakupów nie zależnie od dnia tygodnia można dokonać w sieci. Pamiętajmy jednak, że paczki w okresie przedświątecznym mogą docierać do nas kilka dni dłużej niż zazwyczaj.

Idziesz na zakupy? Sprawdź gazetki promocyjne!

Paulina Kopeć

Miłośniczka muzyki, podróży, dobrych filmów i książek. W wolnym czasie tworzy muzykę, reportaże radiowe i pisze. Kocha życie! Ma w planach kilka podróży autostopowych i nie tylko. Chce widzieć szczęście w każdej małej rzeczy, bo piękno jest tuż obok, każdego dnia. Piękno jest nawet w kawie i uśmiechu, a uśmiech może zmienić cały dzień, może nawet zmienić człowieka. Paulina, kolekcjonerka uśmiechów.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Koronawirus
  • Niedziela handlowa
  • Ding poleca
  • Zakupy
  • Media markt
  • Leroy merlin
  • Kaufland
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Gazetka promocyjna KauflandKaufland
14 - 20 stycznia 2021
Gazetka Kaufland
Hity Tygodnia w sklepach Polomarket POLOmarket
13 - 19 stycznia 2021
Gazetka POLOmarket
Cenomenalne zakupy w E.LeclercuE.Leclerc
12 - 23 stycznia 2021
Gazetka E.Leclerc
Remont łazienki z Leroy Merlin!Leroy Merlin
30 grudnia 2020 - 19 stycznia 2021
Gazetka Leroy Merlin
Okazje w IntermarcheIntermarche Super
12 - 18 stycznia 2021
Gazetka Intermarche Super
Urządź sypialnie z Black Red WhiteBlack Red White
28 grudnia 2020 - 3 lutego 2021
Gazetka Black Red White
Rossmann przebija wszystkoRossmann
16 - 31 sty 2021
Gazetka Rossmann
Katalog LidlaLidl
11 - 16 sty 2021
Gazetka Lidl
Urządź sypialnie z Black Red WhiteBlack Red White
28 gru 2020 - 3 lut 2021
Gazetka Black Red White
Od poniedziałku w BiedronceBiedronka
11 - 16 sty 2021
Gazetka Biedronka
Okazje tygodnia w BiedronceBiedronka
4 - 20 sty 2021
Gazetka Biedronka
E.Leclerc - Niskie ceny, my to mamy!E.Leclerc
5 - 16 sty 2021
Gazetka E.Leclerc

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge