Niedziela handlowa 19 marca? Czy w tym dniu otworzą się wszystkie sklepy?

Przez cały luty konsumenci nie mieli możliwości wybrania się w niedziele do ulubionych dyskontów, supermarketów czy galerii handlowych. W tym miesiącu również nie było jeszcze niedzieli handlowej. Czy wreszcie zmieni się to 19 marca? Zapoznaj się z naszym artykułem i dowiedz się, czy w tym dniu ma obowiązywać zakaz sprzedaży we wszystkich sklepach.

Niedziela handlowa
Niedziela handlowa 19 marca? Fot. Adobe Stock.
Reklama
ding ad-box placeholder

Czy 19 marca wypada niedziela handlowa?

Na niedzielę handlową czekamy już od wielu tygodni. W okresie przed świętami wielkanocnymi dodatkowy dzień na zakupy przydałby się w szczególności, ponieważ trzeba już zaopatrzyć się w niektóre artykuły spożywcze niezbędne do przygotowania tradycyjnych potraw i ciast, prezenty na zajączka, jak również eleganckie kreacje. Czy 19 marca nie będzie obowiązywał zakaz handlu we wszystkich sklepach?

Chcielibyśmy w końcu przekazać dobrą wiadomość, ale niestety kolejny tydzień z rzędu nie możemy tego zrobić. 19 marca będzie niedziela niehandlowa, w tym terminie na pewno nie otworzą się sieciówki odzieżowe w galeriach handlowych, dyskonty, supermarkety i wiele innych sklepów. Tego dnia mają działać jedynie niektóre prywatne sklepiki osiedlowe i placówki handlowe tj. Żabka czy Carrefour Express.

Kiedy wypada kolejna niedziela handlowa?

W tym miejscu chcemy poinformować, że w marcu nie będzie ani jednej niedzieli handlowej. Najbliższy dzień bez zakaz handlu wypada dopiero 2 kwietnia, co jest dobrą wiadomością dla wszystkich, którzy planują wybrać się na duże zakupy świąteczne dopiero na tydzień przed Wielkanocą. Sprawdź też poniżej, na kiedy zostały zaplanowane kolejne terminy z wolną sprzedażą w tym roku.

Niedziele handlowe w 2023 roku - terminy:

2 kwietnia,
30 kwietnia,
25 czerwca,
27 sierpnia,
17 grudnia,
24 grudnia.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.
ding ad-box placeholder